Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Jak dlugo?? (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=3699)

Pan Zeneq 12-03-2004 20:13

Jak dlugo??
 
mam jedno upomnienie (jak widac) i mam pytanie czy tobedzie ciagle tak pisalo czy sie kiedys skonczy jak tak to kiedy??

Gimlos 12-03-2004 20:25

skonczy sie, jezeli zauwazymy wyrazna poprawe zachowania :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:16.

Powered by vBulletin 3