Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Filmy (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Avi. (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=37574)

Hooligans-91 07-06-2005 08:08

Avi.
 
Jak ogladac filmy avi. dajcie nazwe programu albo link, bede wdzieczny Cya:)

Clikslither 07-06-2005 08:25

...
 
codeck pack i divix ale z kodekami wszedzie obejzysz

ale avi to i bez kodeów sIE W DIvixie odtWazA

Plastex 07-06-2005 15:33

Winamp i Windows Media Player, ale ten pierwszy lepszy jest.

Filthy 07-06-2005 15:35

AllPlayer i wszelkie progtamy tego typu.

Hooligans-91 07-06-2005 19:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Plastex
Winamp i Windows Media Player, ale ten pierwszy lepszy jest.

Probowalem tych 2 i tyle Muza leci;/


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:17.

Powered by vBulletin 3