![]() |
Czy to od czegoś zależy?
Zastanawiam się od dawna czy jest jakiś wpływ na wypadanie itemów po dedzie?Bo np. bardzo często widze, że wypada całe eq, a czasem nic lub pojedyncza rzec.Czy jest na to wpływ??
|
To zjawisko losowe, mozna temu zapobiec kupujac Amulet od Loss - on chroni Twoje rzeczy, chyba ze zginiesz majac 'red skulla'.
Wykupienie blogoslawienstw tez chyba zmniejsza prawdopodobienstwo utraty czesci ekwipunku - ale tego nie jestem akurat pewien. |
Dzięki Magus, hmm ale pierwszy raz słysze o błogosławieństwach, co to jest??(a i ten nowy AOL chroni przed utratą expa i skili??) B)
|
Myśle, że chroni tylko przed utratą ekwipunku.
|
Całe eq traci się tylko, gdy się zginie posiadając redskulla. Rzeczy wypadające przy innych dead'ach, są całkowicie losowe.
|
Błogosławieństwo
Czyli Bless kupujesz od ludzików rozmieszczonych w różnych miejscach na mapie. Kosztuje 10k i masz mniejszą szanse na utrate jakiegoś przedmiotu z eq(prucz bp oczywiście) i co najważniejsze przy dedzie tracisz 1% expa mniej(kto ile z czym traci to se urzyj szukaj, było tego dużo) Ale niestety to jest 1 RAZOWE i się opłaca tylko dla hlvl postaci wydawać 10k na 1% expa, bo na itemy zwykle mają Aola
|
Heheh dzięki, ale jescze chce ciebie prosić o przysługę, ponieważ nigdy się nie spotkałem z tym blessem:P(a gram już około 1 rok) mógłbyś pokazać jego zdjęcie lub tych ludzików, którzy go sprzedają?? :p
|
Cytuj:
Jeden z NPC jest kolo Ab'dendriel. Stan przed brama miasta a potem idz na max w prawo. Jest tam taka wiezyczka z protection zone (sun tower) a NPC jest na gorze. Inne miejsce jest na trasie snake tower - fibula, na poludnie od thais. Takie niby obserwatorium. Lokalizacji pozostalych nie znam a szukac mi sie nie chce :) |
@up
Jeszcze Kazordoon ( musisz zrobic misje) i Carlin w kregu kamieni. |
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:02. |
Powered by vBulletin 3