![]() |
Nick'i
Kiedyś przed update forum było wspomniane coś że update forum wprowadzi możliwość zmiany nicka, co z tą opcją? istnieje i ja nie moge znaleźć czy poprostu jej niema?
|
O ile dobrze wiem. Taka możliwośc jest mozliwa jak masz namelock.
|
ej mi chodzi o nick na forum tibia.pl a nie w tibi :>
|
No to mówie o tym ! Mój kolega na forum dostał namelocka. Napisał PW do Droma i zmienili mu nick !
|
Jesli ktos ma glupiego/wulagarnego/niestosownego nicka to dostaje bana z powodem "namelocked" i instrukcjami co ma zrobic. I ja mu zmieniam tego nicka na nromalny i zdejmuje bana.
Ale jest to mozliwe tylko jesli nick lamie regulamin. Nie bedzie funkcji zmiany nicka przez usera. Sprawialoby to za duzo klopotow. |
Niektórzy za swoje nicki nie pownni mieć możliwości zmiany i odbanowania, na przykład tacy jak Cudowne dziecko dwoch pedalow, czy Dupa Jana Sobieskiego robią konto tylko po to żeby sobie jaja porobić.
Btw, fajne są te dwa nicki. ^^ |
Ja dam następne przykłady;
-Roland (namelock , chociaz nic nie zmieni z jego glupota) -Mam dwa jajka na tym forum , jest dużo takich nick-ów |
Cytuj:
W tym pierwszym nic złego nie widzę (mam zresztą znajomego, który ma tak na imię w RL) Zresztą, pozwólnie szukać takich imion modkom, bo zaraz zrobi się tu temat z milionem średnio głupich imion zgłaszanych przez bardzo głupich userów, a tego nie chcemy. Ot, po prostu, jak już drom powiedział, nie będziemy zmieniać nicków na życzenie usera, bo wprowadziło by to zbyt duże zamieszanie na forum. (nie, nie będziemy robić wyjątków) |
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:56. |
Powered by vBulletin 3