Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Filmy (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=30)
-   -   stara tibia cam (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=48110)

Hominis nocturna 27-08-2005 11:50

stara tibia cam
 
Czy jest jakis sposób żeby oglondac stare filmy ???

Mathias de'Vere 27-08-2005 14:33

Jest!

Opcja Szukaj...

Stara Tibia + Stare Filmy = Oglądanie

Np. Film na 7.3, sciągasz Tibia 7.3, instalujesz w innym katalogu niż domyślny i właczasz TibiCAM i oglądasz...

Temat do zamknięcia...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:35.

Powered by vBulletin 3