Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Co z tym paradoxem !? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=51646)

Sylvien 27-09-2005 15:14

Co z tym paradoxem !?
 
Otóż tak. Ostatnio robiłam paradoxa, razem z kolegami. Robili¶my go 6h <lol>, wszystko dobrze zrobili¶my, jestem wręcz pewna, i zamiast nas przenisć do final rooma, to zostali¶my teleportowani do hellgate 3x.

Po paru dniach postanowilam wykonać qesta solo. Dzi¶ się za niego wziełam, i gdy ridler czy jak on tam ma, zamiast przenie¶c mnie do hellgate po raz drugi, to przeniusł mnie do final rooma. Nawet nie byłam w mintwalim u wieznia po numerek!

Może mi to kto¶ wytłumaczyć? Bug?

Dabek 27-09-2005 15:25

Ale z tego co mówisz to wcze¶niej była¶ po numerek - więc numerek masz zaliczony (bez skojarzeń). Widać wczoraj się wszyscy w czym¶ pomylili¶cie, a dzisiaj zrobiła¶ dobrze - nie musiała¶ robić wszystkiego od nowa, to co zrobiła¶ wcze¶niej się też liczy.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:42.

Powered by vBulletin 3