Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Filmy (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Smok (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=52791)

Glen Milven 09-10-2005 09:53

Smok
 
Moj pierwszy dragon w czasie grania w tibie. Napiszcie cos konkretnego.

http://rapidshare.de/files/6055136/dragonfrer.rec.html

Nitro Electric 09-10-2005 10:48

Ekhm... ten filmik jest unikalny :D zeby nie xplo to bys go do teraz bil =] chyba sie nie oplacalo :D

Lord of Sorccer 09-10-2005 17:41

Smoczek
 
Filmik nawed fajowy tylko miales szczescie ze ci run strarczyło :p





POZDRO FOR ALL :cup:

Glen Milven 09-10-2005 19:31

No z runami mialem szczescie i byl bardzo nieoplacalny niestety :D Ale te runy sam zrobilem czyli stracilem tylko za blanki :P

Cossma 10-10-2005 10:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Glen Milven
No z runami mialem szczescie i byl bardzo nieoplacalny niestety :D Ale te runy sam zrobilem czyli stracilem tylko za blanki :P

i czas (a on w tibii jest najcenniejszy ) :p


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:03.

Powered by vBulletin 3