Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Jak mozna sie zbanowac? (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=57363)

Lawer_ 01-12-2005 14:40

Jak mozna sie zbanowac?
 
Pytanie to zadaje gdyz niewiem czego nie moge rogic w Tibii. Pomuzcie!

Walekifa 01-12-2005 14:42

TO się czyta regulamin -.- .Graj uczciwie to cie nie zbanują,chodziarz za ten temat pewnie itak dostaniesz bana......(na tibi.pl :P )

Dabek 01-12-2005 14:42

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=56622


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:27.

Powered by vBulletin 3