Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Fake'i (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Gif~y (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=59339)

Hary Mary 26-12-2005 12:07

Gif~y
 
Witam wszystkich.Mam pytanie.Skond Moge wzionsc program do robienia animacji.I czy móg³by kto¶ mi powiedzec jak sie robi gify.Ale tak dokladnie :).Zgury Dzieki :) B)

Wilux 26-12-2005 12:29

WWW.PROGRAMOSY.PL najlepsza strona tam jest wszystko

-bat style- 26-12-2005 12:31

osobiscie polecam Advanced Gif Animator, a pozniej jak sie zapoznasz co i jak to Microsoft Gif Animator.
W tym pierwszym mozesz rysowac swoje klatki do gifa, a w drugim musisz w paincie rysowac.
Advanced Gif Animator ma te wade ze jest platny, ale bez wykupienia tez da sie pociagnac tylko w gifach bedzie napis "ADGIF - UNREGISTERED".


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:16.

Powered by vBulletin 3