Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Falszywe Guildie! Czy da sie cos z tym zrobic?! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=60589)

Paciorek_Paladyn 07-01-2006 08:48

Falszywe Guildie! Czy da sie cos z tym zrobic?!
 
Czesto przynajmniej na Xanterze spotykamy sie z przypadkami ktore zwane sa pseudo-hackerami!

I taki do ciebie pisze! Chcesz wstapic do gildi wejdzn na adres www.xxx.xx.pl i zaloguj sie!

Jest to w moich oczach zalosne ale niestety!

Wiekszosc noobkow szukajacych wsparcia w gildi da sie na to zlapac i tyle widzieli swoj charakter a prznajmniej jego rzeczy!

I teraz moje pytanie brzmi:
Jak na takich doniesc? I jaka kara im gorzi?

Z gory thx za odpowiedz!

P.S Ani razu sie na to nie dalem zlapac :) Poprostu zaczal bym gonic tych noobow!

Ashlon 07-01-2006 08:55

Najpierw pogadaj z tutorem. Jesli tutorzy i wyzej beda mogli cos zrobic, to tylko to, ze gildie rozwiaza. Nie moga ingerowac w to, co jest na prywatnej stronie. Jedynym wyjsciem, zeby sie na takie cos nie lapac, jest przeczytanie paragrafu o gildiach na tibia.com i wywnioskowanie, ze czlonkostwo w gildii zatwierdza sie na tibia.com, a nie stronach pobocznych.

Paciorek_Paladyn 07-01-2006 09:02

no
 
no i tak robie a oni mine wysylaja na chat gmowi ci mi wogole nie odpisuja!

Pabak 07-01-2006 15:04

Tacy ludzie na każdym świecie istnieją (no może prócz premi). Pozatym często mówią oni o fikcyjnych gildiach, które dają fri itanz, protekcje od eternala itp. za dołączenie do gildi (zalogowanie sie na ich stronce :P).

Quezacoatl 08-01-2006 11:42

Jeżeli dobrze pamiętam regulamin, to można zaraportować to w RV. (rule violation)
Piszesz że gość popularyzuje link do strony hakerskiej i modlisz się że świt nie zastanie twoich szczątków w postaci wciąż oczekującej na odpowiedź od GMa. :p

Paciorek_Paladyn 08-01-2006 12:22

tak robie
 
tak tez robie! Ale GM nigdy nie odpisuja!

Tak jakby mieli to gleboko w DUPIE!

I to mnie wkurza|! X(

Dwimenor 08-01-2006 12:31

Gm nie musi nic odpisywać. Może zająć się tą sprawą, skasować twojego raporta ni przejmując się tym, że ty nie zostałeś o tym powiadomiony.
Co innego, jeżeli gość popularyzujące te linki ciągle to robi, mimo twoich raportów.
Należy być cierpliwym. Gmowie to zabiegani ludzie.

Suna 08-01-2006 12:36

Kiedys, gdzies mozna bylo poczytac, ze GM jak wchodzi to patrzy na raporty ludzi i to sprawdza itd. Czasami zdarza sie, ze trafisz na GM'a online, ktory nie jest zajety (uwierz, ze maja duzo pracy) i Ci odpisze albo zajmie sie sprawa bez odpowiedzi. Po co ma Ci odpisywac? Reporta i tak odbiora, a rozmowa z Toba im nie potrzebna ;)

Paciorek_Paladyn 08-01-2006 12:47

ok..
 
Rozumiem all... ze zapracowani ze ten wszystko rozumiem!
ALE TEN CZLOWIEK CALY CZAS PISZE NA TRADE CHAT! I MIMO MOICH 4 RAPORTOW BANA NA CHOCIAZ 7 DNI DO TEJ PORY NIE DOSTAL!

GDZIE TUTAJ JEST SPRAWIEDLIWOSC!

POZATYM MAM PACCA WIEC PLACE ZA PRZYJEMNOSC GRY I OPIEKE GMOW!

Zivie 08-01-2006 13:25

Mam jeszcze inna teze falszywych gildi(w innym sensie)... Na Calmerze jest koles Sephic Of Calmera (ok 30 najt). Koles zaczal od zalozenia gildii Bemowscy Fanatycy... Rekrutowal wszystkich powyzej 15lvl... I jak juz bylo duzo wiary to zrobil wy***ke na GH. Powiedzial ze kazdy ma dac po 2k ten kto chce miec pokoj w GH. Oczywiscie dalo duzo osob i gildie zamknal... Pozniej zalozyl nowa gildie Polish Boy Friend i ta sama historia... Teraz jest znow nowa gildia Made In Poland i tez pewnie bedzie to samo. Niech ktos cos z tym zrobi!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:41.

Powered by vBulletin 3