Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Potwory (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Mam pytanie (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=62273)

quih 22-01-2006 23:32

Mam pytanie
 
Mam pytanie. Czy jak kolega postawi mmi monka i pojdzie daleko........:p
to ten monk zostanie czy zniknie ??

Nie biore pod uwage wylogowywania sie tego co postawil monka tylko jak pojdzie sobie :P



Odp plx.

Bjoern Shu 23-01-2006 00:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez quih
Mam pytanie. Czy jak kolega postawi mmi monka i pojdzie daleko........:p
to ten monk zostanie czy zniknie ??

Nie biore pod uwage wylogowywania sie tego co postawil monka tylko jak pojdzie sobie :P



Odp plx.

jesli odejdzie z pola widzenia monka, monk po jakims czasie zniknie :- )

Magus 23-01-2006 00:21

Monk pójdzie za summonerem. Jeśli nie bedzie miał takiej możliwości to gdy summoner oddali sie na pewna odległosc (nie wiem ile dokładnie) summon zniknie.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:57.

Powered by vBulletin 3