Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Wydarzenia ze światów (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=117)
-   -   Garimo 200level (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=63826)

Gothican 02-02-2006 20:11

Garimo 200level
 
Tak jak w temacie
juz jakis czas najlepszy gracz na titanii, Garimo, zdobyl 200lev!
expi praktycznie caly dzien moze jako jedyny zbyt nie wnikal w wojne pomiedzy Unitem ktorym jest czlonkiem, a Kazadumem. Podobno jest najleszym graczem ze Szwecji majacym najwyzszy lev. Gz dla tego Pana ^^

Torpedo 02-02-2006 21:58

lol noobek z ciebie gothican

Dark Brozyn 02-02-2006 22:59

a wysłałeś mu tego linka żeby Cię pochwalił ? a masz go na msn ? a jak on ma na imię ? Anyway gz for him ;]

Kajzer 04-02-2006 23:01

wcale najlepszym graczme nie jest
tylko ma duzo wolnego czasu ma 42 lata prace ii...
duzo wolnego czasu;]


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:54.

Powered by vBulletin 3