Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Gildie (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Wieczność gildi??? (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=65856)

smoczunio 17-02-2006 12:52

Wieczność gildi???
 
MAm pare pytań:
* Jeżeli zalorze gildie i strace paca bo mi sie skończy to czy nadal bede liderem w gildi i czy wogule będzie gildia i co by sie stało gdyby wszystkim liderom pac sie skończył...
*Właściwie czy jak robie gildie to coś trce albo korzystam??


-Wjedzcie na dzial inny i temat dom na spółe plz


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:19.

Powered by vBulletin 3