Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Moge czy nie Moge (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=65900)

MrZagadka 17-02-2006 17:26

Moge czy nie Moge
 
Jezeli jestem juz w gildii, i chcialbym zmienic ja, Moge jakos z tej gildii zrezygnowac lub cos takiego. CHCE JA ZMIENIC NA POLSKA X(
Wkoncu jestem polakiem :cup:

Sozemego 17-02-2006 17:33

Takie patriotyczne myslenie za duzo ci w tibii nie da, wiekszosc polakow to durnie. A wyjsc z gildi mozesz zawsze, logujesz sie na www.tibia.com, community, guilds, wybierasz swoja, dajesz "leave guild" i juz.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:17.

Powered by vBulletin 3