Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Gildie (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Gildia (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=66038)

Xolom Zulan 18-02-2006 16:45

Gildia
 
Chciałbym dołączyć do jakieś gildi na Asterze
B)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:28.

Powered by vBulletin 3