Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   O wszystkim i o niczym (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Zmaina e-maila (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=6832)

djkuter 28-06-2004 14:35

Zmaina e-maila
 
Ja zmieniłem e-maila na swym accouncie i odczekałem 30dni. Nastepnie dałem na oknie zmiany mejla edit i submit i nie moge ise zalogowac na konto! czemu?

By$iu 28-06-2004 15:02

Chyba autymatyczna zmina hasla.Nowe haslo wyslali Ci na nowu e-mail.sprawdz to!

djkuter 30-06-2004 12:43

Tak!
 
Wysłali mi nowe hasłó na nowego e-maila, ale ono nie działało, więc sprawdziłem stare. Ono mi chodzi, więc może mam poczekać troche aż nowe się aktywuje???

N!tz^ 30-06-2004 15:14

Najwyraźniej nie zalogowałeś się na konto używając nowego hasła w ciagu 24 godzin od zmiany maila. Musisz prawdopodobnie zmieniać maila jeszcze raz, ale głowy nie dam.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:58.

Powered by vBulletin 3