![]() |
Dizzy i Leitho - Miecze światła
Oto moj pierwszy Fake. Proszę o niezbyt mocna krytyke i wyrozumialosc :)
Dizzy i Leitho - Miecze światła http://members.lycos.co.uk/kondziumu... - okladka.jpg PROLOG W krainie Tibii przez lata panował spokój. Dwoch braci wyruszyło własnie na codzienny trening bojowy. Niestety cos zaklocilo ten spokoj... http://members.lycos.co.uk/kondziumuza/Fake/Fake01.bmp Cos im przeszkodzilo http://members.lycos.co.uk/kondziumuza/Fake/Fake02.bmp Bracia szybko pozbierali sie do kupy i ruszyli do swiatyni http://members.lycos.co.uk/kondziumuza/Fake/Fake03.bmp (sory za to ze tron Gradiasa w obrazkach ponizej jest podwyzszony o 1 pole) http://members.lycos.co.uk/kondziumuza/Fake/Fake07.bmp http://members.lycos.co.uk/kondziumuza/Fake/Fake08.bmp http://members.lycos.co.uk/kondziumuza/Fake/Fake09.bmp http://members.lycos.co.uk/kondziumuza/Fake/Fake10.bmp Przybyli do kużni... http://members.lycos.co.uk/kondziumuza/Fake/Fake04.bmp ...i wyruszyli. http://members.lycos.co.uk/kondziumuza/Fake/Fake05.bmp Nagle... http://members.lycos.co.uk/kondziumuza/Fake/Fake06.bmp Czy Dizzy i Leitho ujdą z tego cało? Czy ktoś im pomoże? Czy to już koniec tego Fake Story? O tym wszystkim dowiecie sie niebawem ;) Komentować story :D :dance: :D Proszę P.S. Kto chce wystapic w kolejnych czesciach niech pisze. Poszukuje jednej osoby. P.S. 2 Ewentualne bluzgi zaiksowalem ;) |
Ludzie istnieje trawa z tibi 7.6!!
Acha co do fake...To jest ładnie zrobiony (jeżeli to pierwszy fake) Ale następna historia o ratowaniu świata bez sens...Ocena 6/10. Czekam na next part (niewiem dlaczego, może fake wyjdzie na ludzi :D ) PzDr, Narx and Techno Rox :] |
Super
Fajny prolog czekam na nastepne czesci!! Podobalo mi sie to jak trenili na kamieniach:D .
|
Super
Fajny prolog czekam na nastepne czesci!! Podobalo mi sie to jak trenili na kamieniach:D .
Aha ja ide na ochotnika nick : Cwynio Pogromca |
Wszystko spox
Jak na razie wszstko jest spoko ;)
|
Cytuj:
A co do ratowania swiata to sie jeszcze zdziwisz ;) Cytuj:
|
To ja pojde na ochotnika :P
Ja moge isc na ochotnika :p jako nick wpisz "zajac"
|
No koment
Dialogi poza fake !! |
Cytuj:
|
to sie pisze kto muwi
dialogi poza fake to oszustwo i pujście na łatwizne tak samo jak OTS map maker(czy jakoś tak) |
up:
Heh, myslalem ze nikt tego nie odkryje... no ale coz, taka prawda OTS map Editor... rozpoznac mozna to szczegolnie po polozonych na stolach armorach itp... . wykonanie... logo pewmie z gimpu (nie wiem czemu ale uwazam go za jakis menelski program o.O ) Wiec nie ma co tu komentowac.. prawie sam OTS Wogole jakies takie dziwnie sie to czyta, wiec fabuly nie ocenie . |
Moge cie zapewnic na 100% ze to nie OTS i jak chcesz to na PW dam ci link do roznych plikow graficznych z ktorych pobieralem ludzi i przedmioty do Fake'a.
A przy okazji zmienilem dialog na Fake (pozdro for Drakon First ;)) |
No ladnie ale wyglada mi to na OTS map editora :/
|
Moim zdaniem niezla fabula, tylko wykonane pod 7.5 (to mi sie nie podoba), i poczatek. Poniewaz, jak zwykle zaczyna sie "zyli sobie spokojnie, AZ NAGLE!!! WOHOOOO!!!! DEMONY ATAKUJAAA" xD - to jest poczatek jakichs 100 fakeow na tym forum jesli nie wiecej.
|
|
up...chlopie...
W OTSie sie robi pierw otoczenie...czyli zrobic sobie screeny bez dodanych postaci kazdy glupi moze (jak bys nie zauwazyl...wszystko jest rowno.. ZA ROWNO, to jest nie mozliwe by reka ludzka kopiowala tak samo wszystko, idealnie). wybacz, nie da sie w to uwierzyc. (no chociaz... ten kto to robil...robil to w otsie ). |
A co mam zrobic zebys mi uwierzyl?
Moze w nastepnym fake'u mam zrobic cos krzywo? Powiedz a zrobie. Wszystko bylo z Tibia Sprite Editor posklejane i z tematu: Pomoc dla nowych fake'owcow Cytuj:
|
Koles co to za praca jak miales wszytko na tacy X(
Cytuj:
|
up
Tlo akurat sam sklejalem tylko pokazalem cale. :/ A co do 'umierzyl' :P poprawione. Bez obrazy, ale to wyglada jakbyscie zazdroscili :P Cytuj:
Cytuj:
|
Mógł to zrobić sam równo. Bo można obliczyć ile pikselów w tą, ile w tą co do danego sprite. Niestety, to troche trwa (zobaczymy za ile ukaże się druga część). Ja gościowi wierze (może dlatego, że wszyscy posądzeni o OTS Map Editor przyznali się, a on nie). Fake ładny. Fabuła... Gdyby była ciekawa powiedziałbym nietypowa, ale musze powiedzieć oklepana (przyznam że nie zauważyłem nigdzie czegoś o mieczach światła).
|
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:57. |
Powered by vBulletin 3