Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Broń i przedmioty (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=15)
-   -   Knight a Crown legsy (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=71345)

$orcerx 02-04-2006 09:10

Knight a Crown legsy
 
A więc często widze jak Knighci expią w c-legach a mają one tyle defa co knighty i tylko o pare cap mniej waża.Cena c-legów jest wyzsza o 10-15k na nowsztch servach na starszych jakies 5 k za ta kase mozna kupic runa dla knighta a te pare cap nie stanowi dla niego nic.Więc po co knightem nosić te legsy?

Pingwin 02-04-2006 09:17

Hi. Najpierw co do ceny... U nas (Refugia) K-legsy kosztuja ~35k, a C-Legsy 60k ;). A teraz dlaczego nosza:
1. A czy eq trzeba odrazu kupowac? Mogl wylootowac C-legsy i nie chce zmieniac na gorsze :).
2. C-legsy sa ladniejsze :).
3. C-legsy maja lepsza "renome" ;]

Pozdro
Pingu

$orcerx 02-04-2006 09:32

Hi. Najpierw co do ceny... U nas (Refugia) K-legsy kosztuja ~35k, a C-Legsy 60k ;).
To sie ,,troche'' pomyliłem;p

Cytuj:

1. A czy eq trzeba odrazu kupowac? Mogl wylootowac C-legsy i nie chce zmieniac na gorsze :).
Lepiej sprzedac je kupic knighty uhy i expic zarobisz wiecej + exp a i tak to samo Arm
Cytuj:

2. C-legsy sa ladniejsze :).
Nie pjawda:<
Cytuj:

3. C-legsy maja lepsza "renome" ;]
Tu sie zgodze;p

@down teraz pasi?

Aggro 02-04-2006 09:50

@up Istnieje opcja cytuj....

Ehhh... crown legi powinno tylko sie lootowac. Knight sa nawet ladniejsze, a crown sa tylko 5 capa lzejsze,prawie nic ci to nie da -.^ A crown legsy sa 2x drozsze od knight (o ile dobrze pamietam -.^) A, no i trudniej je zdobyc.

Więc Crown sie nie oplacaja (chyba ze lootniesz, to czemu nie?).

Frapper 02-04-2006 10:26

prędzej zlootuje c legi z hero niż k legi z gsa. a nie każdy ma 50+ żeby chodzić na bk

$orcerx 02-04-2006 11:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Frapper
prędzej zlootuje c legi z hero niż k legi z gsa. a nie każdy ma 50+ żeby chodzić na bk

Nie każdy ma pacc na hero.
A z gsów wcale tak wolno nie lecą leg's

Venderer 02-04-2006 11:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Frapper
prędzej zlootuje c legi z hero niż k legi z gsa. a nie każdy ma 50+ żeby chodzić na bk

Dużo więcej osób expi na GSach niż na Hero (w skali ogólno-serverowej) bo GSów jest więcej, i mają dużo respawnów... W dodatku Hero only 4 PACC.


Jak już zauważono knightowi opłaca się nosić C legsy tylko gdy sam je zlootuje i gdy nie nażeka na brak kaski.

Pawlisza 02-04-2006 11:41

Albo mogą też zrobić tak:
-lata długo p-legach,siedzi na GS-ach lub Hero i wypadają mu crown lub knight legi.Bierze se brzydsze według niego,a ładniejsze daje do domku :p (jeśli ma PACC)

Pozdro~Pawlisza

szymon287 02-04-2006 11:48

omg niech kazdy nosi to co mu sie podoba tylko zauwaz ze z gs k elgi leca naprawde rzadko (ja nawet k arma nie lotlem ;() ale dobra niby 5cap ale zawsze cos i te legi bedziesz mial naprawde dlugo bo zanim kupic golden legi (or demon xD) to troche crowny/knighty sie posluza wiec lepiej crowny ;]

PS. crowny rlz

Knight Hero 02-04-2006 17:35

xD
 
Elo...no wiec ja gram na serwerze ''Lunara'' , u mnie Knight Legsy kosztuja 5K a Crown Legsy kosztuja ok 10-12 K. NIe ma raczej zadnej roznicy wiekszej miedzy tymi spodniami. Mysle, ze sa ode dla tych, ktorzy maja nadwyzke kaSy -_^ PozdRo 600 ;p

dagothar 02-04-2006 23:11

Knighci raczej rzadziej chodza na GSy niz na hero, wiec predzej c legi zlootuja:)

Jerkov Thundersword 02-04-2006 23:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez $orcerx
A więc często widze jak Knighci expią w c-legach a mają one tyle defa co knighty i tylko o pare cap mniej waża.Cena c-legów jest wyzsza o 10-15k na nowsztch servach na starszych jakies 5 k za ta kase mozna kupic runa dla knighta a te pare cap nie stanowi dla niego nic.Więc po co knightem nosić te legsy?

Być może dlatego, ze komuś wygląd c legs bardziej sie podoba i komponuje się w set, a także dlatego, że c legs są lżejsze, a te pare cap czasem się przydaje.

Venderer 02-04-2006 23:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez dagothar
Knighci raczej rzadziej chodza na GSy niz na hero, wiec predzej c legi zlootuja:)

Taaa, a szczególnie Ci z Facciem no nie?

Przemolud 08-04-2006 12:09

No według mnie to c legi zamiast k legow nosi sie dla wygladu sporo osób robi tak ze gdy maja c arma i c legi to nosza zamiast np crusadera crown helmet bo im sie ladniej komponuje w c set

8o 8o 8o

KorinaS 10-04-2006 10:29

A ja bym cos zjadl a wy? B) a tak nawaisem kto ma za duzo kasy niech kupi c-legsy kto wiecej niech kupi k-legsy I CZY WIDZICIE JESZCZE JAKIS PROBLEM :baby:

KorinaS 10-04-2006 10:30

oj oj oj chyba sie mi cos znowu w pale pojebalo kto ma wiecej kasy niech kupi c-legsy kto mniej niech kupi k-legs (mam nadzieje ze teraz dobrez xD)

Kielbik 10-04-2006 22:15

ja uwazam ze to tylko kwestia gustu (no chyba ze komus tak bardzo zalezy na tym cap'ie :p )
np. moim zdaniem c-legi ladniej wygladaja z calym c-setem albo g-armem
natomiast do dsm'a juz lepiej k-legi...

kasii 10-04-2006 22:59

Kielbik
do dsm g-legi bardziej pasuja:P
a co do c legów i knight legów tenat ten bedzie monotonny bo różnicy niema a pytanie poco kupowac ma wiele odpowiedzi
mysle ze najlepszą bedzie tu to ze to rzecz gustu gracza mi clegi bardziej sie podobają mimo iz są droższe inny stwierdza ze i tak na golden niedlugo zmieni i woli knight kupic i miec juz to 10k na golden odlozone;P
a jeszcze inny w plate biegal bedzie bo powie ze to 2 arma niejest tyle warte;)

Propan Butan 10-04-2006 23:00

nie według mojich znajomych ale według mne ibardziej psuje do golden armora i crawn armora

$orcerx 11-04-2006 15:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Propan Butan
nie według mojich znajomych ale według mne ibardziej psuje do golden armora i crawn armora

O naprawde? crawn armor? 0.o a co to jakiś nowy armor?

@topic
Topic można zamknąc odpowiedż poznałem.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:00.

Powered by vBulletin 3