Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Gildie (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Szukam Ludu Do Gildi KtÓra Pokaze Sie (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=71774)

Vitalic Shakespeare 05-04-2006 18:07

Szukam Ludu Do Gildi KtÓra Pokaze Sie
 
Mój gg to 739385 piszcie
30 lvl sorc Vizeroit Di'vinci :mag: :mag:

Fozz 05-04-2006 19:11

Nie rozumiem...ty szukasz gildii czy szukasz ludzi do swojej gildii?

Vitalic Shakespeare 05-04-2006 21:32

A moze masz racje
 
szukam ludzi fajnych colo na ASKARZE którzy umieja grac bo w wakacje robie gildie a chce juz znalezc super ludzi do niej mam niezle wtyki na ASKARZE wiec .............. piszcie:mag: :flaga_pl:


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:26.

Powered by vBulletin 3