Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   O wszystkim i o niczym (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   KILOF (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=7439)

*ELWIN* 20-07-2004 15:41

KILOF
 
Jak można używać kilofu ? :kilof: można znaleźć bardzo trudno lub u AL'DEE można go wymienić za SMALL AXE !! PROSZE POMÓŻCIE MI I NAPISZCIE JAK GO MOGE URZYWAĆ !! (PODOBNO PRZEDMIOTY MOGE WYCIONGNONC ...)
Z góry dzięki

Bajapa 20-07-2004 15:52

jak masz dziure którą trzeba odkopać tylko kilofem (nie wygląda jak dziura tylko normalna ziemia - trzeba widzieć gdzie) to dajesz use with i klikasz na ziemie


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:28.

Powered by vBulletin 3