Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Potwory (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Niezbyt popularny spawn DL'i (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=74906)

Titania_Knight 28-04-2006 21:44

Niezbyt popularny spawn DL'i
 
Szukałem i nic nie znalazłem =-/ Chodzi o spawn DL'i na północ od Thais w dziurze koło Alatar's lake.
Pytanie pierwsze: Ile dragów/DL'i tam właściwie jest i czy da się je osobno zlurować?
Pytanie drugie: Czy czas respawnu jest w miare zadowalający czy zupełnie powolny?
Pytanie trzecie (prośba): Dajcie mi jakieś inne wskazówki jeśli coś wiecie =-]
Z góry dzięki.

ciemne dropsy 29-04-2006 10:54

Opisuje tutaj czesc bez questu:

1 DL mniej wiecej na srodku jaskinii (trzeba przewidziec ze moze byc teraz gdzie indziej, bo potwory chodza po spawnach) Niedaleko Dla 2 dragi, a w pokoikach po 1 dragu... Co do respa to nie wiem, ale huntowanie tam to wg mnie nienajlepszy pomysl, z racji tego, ze dookola siebie masz spawny.

Titania_Knight 29-04-2006 18:19

Dzięki, o to mi chodziło =-DDD Fakt, pochuncić to tam ciężko będzie ale oblookam tą jaskinie. Na dl'e zawsze lepiej na dragon land.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:35.

Powered by vBulletin 3