Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Magia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=16)
-   -   Rune provider- na czym to wlasciwie polega (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=9352)

Wukio 18-08-2004 19:58

Rune provider- na czym to wlasciwie polega
 
Ja mam takie pytanko. Na czym polega runemakerstwo i rune providerstwo.

Bofedojo 18-08-2004 20:52

Rune makerstwo- Rune (runa) make (robic) czyli robienie run (lub runemaker- czlowiek, ktory robi runy)
Rune providerstow- Rune (runa) provide (zaopatrywac, dostarczac), czyli dostarczanie komus runek

Tyriade 18-08-2004 21:19

Tak jak powyżej .. ale można to zaprezentować od innej strony

Runemakerstwo - robienie run za kasę.
Runeproviderstwo - dostarczanie runów komuś za darmo ..

.. tak mi się wydaje :-)


Tyriad

Zoorekk 18-08-2004 22:01

Runemaker --- Niektórzy tworzą sobie tzw. RUNEMAKERA (np. knight'y) i czasami się na niego logują, żeby zrobić sobie runki, bez potrzeby kupowania ich od innych grrrrrraczy (miałł :P ). Czyli takie runy za darmo

A co do Runeprovider'a, to nie ejstem pewien

antropologyst 18-08-2004 22:14

Rune Provider - stały dostawca run za konkretną cenę, zazwyczaj jakiemuś h-lvlowi, który albo nie ma czasu na stworzenie swojego rune makera lub mu się poprostu nie chce a potrzebuje stałych dostaw run

Wukio 19-08-2004 08:58

Dzieki za rade. Co do runemakera nie bylem pewny wiec sie zapytalem,a o providerze nie wiedzilem nic :baby: .

Ertai Uzurpator 19-08-2004 11:00

Jeszcze raz dokładnie.

Runemaker-Char stworzony do robienia runek.
Zazwyczaj Knighci czy też paladyni robią sobie uh makera/sd makera/hmm makera itp. aby przez mc (multi client) zarówno chodzić main charem na hunty jak i stale sie zaopatrywać bez żądnych wręcz kosztów w runki.

Rune Provider-Provider to stały dostawca określonej liczby (zazwyczaj) plecaków run (również określonych z góry) za określonąwcześniej cene jednej i zawsze tej samej konkretnej osobie.Zazwyczaj cena run jest mniejsza niz gdybyśmy sprzedawali je "normalnie" jednak zazwyczaj to właśnie high levelowcy potrzebują taką sieć providerów,a do kaski za runki dorzucają protekcję.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:45.

Powered by vBulletin 3