Forum: Broń i przedmioty
12-05-2007, 17:46
|
|
Odpowiedzi: 2,056
Obejrzeń: 302,944
Pech...
No mi wypadło rh/g-arm/c-legs/boh/steel boots/demonka/f-axe/d-lace/aol kocham być rsem, a jeszcze bardziej kocham jak ubija mnie 2 sorków 70+ :))
|
Forum: Broń i przedmioty
12-05-2007, 17:43
|
|
Odpowiedzi: 10
Obejrzeń: 1,760
|
Forum: Broń i przedmioty
12-05-2007, 17:40
|
|
Odpowiedzi: 3,291
Obejrzeń: 1,591,192
|
Forum: Broń i przedmioty
12-05-2007, 17:38
|
|
Odpowiedzi: 3,291
Obejrzeń: 1,591,192
Prawidłowe skille...
Ja radze skillować do 80 skilla wtedy zaczyna się zabawa... a jak nie chce ci się do tylu skillować to nie graj najtem, cya.
|
Forum: Inne
12-05-2007, 17:33
|
|
Odpowiedzi: 3
Obejrzeń: 983
WyŻalenia
Dzień dobry, chciałem stworzyć temat "WYŻALENIA" aby ludzie którzy zostali dotknięci przez lagi/kicki/hacki/itp. mogli się wyżalić lub opowiedzieć o swoich felernych przygodach. Może zaczne od...
|
Forum: Zdjęcia
12-05-2007, 17:09
|
|
Odpowiedzi: 338
Obejrzeń: 61,906
|
Forum: Zdjęcia
12-05-2007, 16:59
|
|
Odpowiedzi: 17,885
Obejrzeń: 4,237,651
|