Forum: Potwory
23-01-2004, 14:12
|
|
Odpowiedzi: 12
Obejrzeń: 4,755
|
Forum: Inne
22-01-2004, 10:04
|
|
Odpowiedzi: 10
Obejrzeń: 2,869
Kamienie szlachetne
Jest pare osób, które mają w domu diamenty, perły, czarne perły i takie różne. Możliwe, że je kupili u jubilera, a jeśli nie ? I tu moje pytanie:
Skąd wziąść kamienie szlachetne...
|
Forum: O wszystkim i o niczym
21-01-2004, 19:28
|
|
Odpowiedzi: 20
Obejrzeń: 5,261
|
Forum: Niusy
21-01-2004, 19:21
|
|
Odpowiedzi: 27
Obejrzeń: 8,706
|
Forum: Inne
06-12-2003, 23:13
|
|
Odpowiedzi: 2
Obejrzeń: 1,174
|
Forum: Inne
06-12-2003, 23:12
|
|
Odpowiedzi: 42
Obejrzeń: 10,065
|
Forum: Inne
06-12-2003, 18:43
|
|
Odpowiedzi: 19
Obejrzeń: 3,557
|
Forum: Inne
06-12-2003, 18:41
|
|
Odpowiedzi: 2
Obejrzeń: 1,174
Szukam przyjaciela/ułki
Na serwerze Nova (Thais)
Najlepiej, aby był to przedstawiciel płci żeńskiej.
PS. Jak grac z wlączonym Fire Wallem
|
Forum: Inne
06-12-2003, 16:53
|
|
Odpowiedzi: 2
Obejrzeń: 1,294
Fire Wall
Czy mozna grac z wlaczonym Fire Wallem ?
Mi sie wydaje, ze nie, ale jesli jest jakis sposob bardzo bym prosil o jego podanie.
|
Forum: O wszystkim i o niczym
03-12-2003, 18:18
|
|
Odpowiedzi: 10
Obejrzeń: 1,941
|
Forum: Inne
03-12-2003, 15:28
|
|
Odpowiedzi: 42
Obejrzeń: 10,065
|
Forum: Inne
02-12-2003, 17:48
|
|
Odpowiedzi: 3
Obejrzeń: 866
Thais lub cos takiego.
Jestem tam :)
I mam dwa pytania :
Kto z was tam jest i mógłby mi pomóc ?
Podobno Polska toczy wojne z chyba Brazylią, czy to prawda ?
|
Forum: Inne
30-11-2003, 20:00
|
|
Odpowiedzi: 13
Obejrzeń: 1,674
|
Forum: Mainland
30-11-2003, 19:20
|
|
Odpowiedzi: 3
Obejrzeń: 2,067
|
Forum: Inne
30-11-2003, 18:44
|
|
Odpowiedzi: 13
Obejrzeń: 1,674
|
Forum: Inne
29-11-2003, 13:49
|
|
Odpowiedzi: 0
Obejrzeń: 769
Pokój
Czy mozna kupic pokój na serwerze Nova, ale nie w Mani ?
I po co?
I oczywiscie ile to kosztuje?
Acha i jeszcze jak ?
|
Forum: Inne
29-11-2003, 12:01
|
|
Odpowiedzi: 7
Obejrzeń: 1,574
|
Forum: Inne
29-11-2003, 11:51
|
|
Odpowiedzi: 7
Obejrzeń: 1,574
Problem
Chce sprzedac ryby i mowie do goscia gdzie sprzedaje sie chleb i mieso itp. "HI" potem "sell fish" i nic. Nie chce kupic. Mowi jakies dziwactwo
|
Forum: Inne
29-11-2003, 11:14
|
|
Odpowiedzi: 33
Obejrzeń: 3,165
|
Forum: Inne
29-11-2003, 11:13
|
|
Odpowiedzi: 13
Obejrzeń: 1,674
|
Forum: Inne
29-11-2003, 10:46
|
|
Odpowiedzi: 13
Obejrzeń: 1,674
Buuuu
Czy jest jakis sposób, aby pozbyc sie jakies osoby?
NIe zabic!!! Tylko doniesc ?
Jest pewna osóbka panujaca w mlynie na serwerze NOVA. Blokuje on krzeslami i innym, tak, że nie mozna wyjsc. I wymusza...
|
Forum: Inne
27-11-2003, 11:39
|
|
Odpowiedzi: 8
Obejrzeń: 1,680
|
Forum: Inne
25-11-2003, 18:30
|
|
Odpowiedzi: 3
Obejrzeń: 1,165
Gdzie kupić zborze?
Małe pytanko:
Gdzie kupić zborze (serwer Nova) i jak się ono nazywa ?
A jeśli nie można kupić jak zrobić, aby zborze urosło ?
|