Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Przeszukaj forum

Notki


Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3
Poszukiwanie zajęło 0.01 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Hetman
Forum: Inne 18-06-2005, 20:22
Odpowiedzi: 44
Obejrzeń: 4,952
Napisane przez Hetman
Tylko Tibia

Wczesniej myslalem ze to jest wielkie GÓ**O ale teraz mysle ze to jest fajna gra i wciaga B)
Forum: Inne 18-06-2005, 20:06
Odpowiedzi: 917
Obejrzeń: 294,761
Napisane przez Hetman
Wybierz Danere

Wybierz danere jest malo noobow i szybko sie wchodzi od wczesnych leveli do gildii przyjmuja :D :]
Forum: Profesje 18-06-2005, 19:58
Odpowiedzi: 68
Obejrzeń: 15,701
Napisane przez Hetman
Nie tak trudno

Trzeba tylko skille trenic ja na przykald mam 11 level i mam skille :cup: 39/24
a to poczatek levelu
Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

 
Przejdź do forum

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:34.


Powered by vBulletin 3