Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Przeszukaj forum

Notki


Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7
Poszukiwanie zajęło 0.00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: misiofaza
Forum: O wszystkim i o niczym 16-06-2005, 21:47
Odpowiedzi: 141
Obejrzeń: 15,673
Napisane przez misiofaza
Ja osobiście wole IM , ale Rammstein też fajny.

Ja osobiście wole IM , ale Rammstein też fajny.
Forum: O wszystkim i o niczym 16-06-2005, 21:44
Odpowiedzi: 213
Obejrzeń: 19,231
Napisane przez misiofaza
Moja średnia to 3,4 :) Kończe gimnazjum 8o...

Moja średnia to 3,4 :)
Kończe gimnazjum 8o
Egzamin 41/22
Forum: O wszystkim i o niczym 16-06-2005, 21:39
Odpowiedzi: 91
Obejrzeń: 18,380
Napisane przez misiofaza
No to ja chyba jestem najgorszy bo mam 63...

No to ja chyba jestem najgorszy bo mam 63 punkty.
Hum 41
Mat 22 ;)
Forum: Grafiki 07-06-2005, 21:08
Odpowiedzi: 9
Obejrzeń: 2,379
Napisane przez misiofaza
Link nie działa , prosiłbym o rehosta.

Link nie działa , prosiłbym o rehosta.
Forum: Filmy 05-06-2005, 12:10
Odpowiedzi: 11
Obejrzeń: 1,698
Napisane przez misiofaza
Niezły huncik , gratz lootu ;)

Niezły huncik , gratz lootu ;)
Forum: Zdjęcia 01-06-2005, 06:31
Odpowiedzi: 10
Obejrzeń: 2,980
Napisane przez misiofaza
Niezłe

Ładne Ss'ki , niezły domek i gratz pierwszego exori ;)
Forum: Zdjęcia 31-05-2005, 20:54
Odpowiedzi: 41
Obejrzeń: 6,653
Napisane przez misiofaza
Misio

A mnie się ten miś podoba i nieuważam , że to fake :)
btw. mój pierwszy post :P
Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7

 
Przejdź do forum

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:51.


Powered by vBulletin 3