Forum: Filmy
13-08-2005, 19:00
|
|
Odpowiedzi: 41
Obejrzeń: 4,551
^^
U mnie nie lepiej :p Zbiera sie na burze ;)
@edit
I w tym momencie zmienilismy temat na pogode ;)
|
Forum: Filmy
13-08-2005, 18:55
|
|
Odpowiedzi: 41
Obejrzeń: 4,551
:d
Ciesz sie ze przynajmniej nasza "klutnia" poprawilismy komus humor ;)
Pozdro for All :p
|
Forum: Filmy
13-08-2005, 18:52
|
|
Odpowiedzi: 41
Obejrzeń: 4,551
|
Forum: Filmy
13-08-2005, 18:50
|
|
Odpowiedzi: 41
Obejrzeń: 4,551
|
Forum: Filmy
13-08-2005, 18:45
|
|
Odpowiedzi: 41
Obejrzeń: 4,551
Haha
Hehe, dobre =] Ale ja dalej mysle ze on ma 10-12 lat :p
|
Forum: Filmy
13-08-2005, 18:42
|
|
Odpowiedzi: 41
Obejrzeń: 4,551
|
Forum: Filmy
13-08-2005, 18:38
|
|
Odpowiedzi: 41
Obejrzeń: 4,551
|
Forum: Filmy
13-08-2005, 18:33
|
|
Odpowiedzi: 41
Obejrzeń: 4,551
Omg
Ej ziom 8o Ok, ja mam 21 lv, a ty jaki masz ... 16 xD
Ile ty masz lat ? Wygadasz na gowniaza :D I zachowujesz sie rowniesz tak samo, a twoja ortografia po prostu powala. Jeszcze jak krecisz...
|
Forum: Filmy
13-08-2005, 18:21
|
|
Odpowiedzi: 41
Obejrzeń: 4,551
|
Forum: Filmy
13-08-2005, 18:17
|
|
Odpowiedzi: 41
Obejrzeń: 4,551
|
Forum: Filmy
13-08-2005, 18:11
|
|
Odpowiedzi: 41
Obejrzeń: 4,551
?
Czemu ma ten filmik służyc ? Knight na 15 lv idzie expic ... normalka :D
Kazda profesja chodzi expic, przeciez to logiczne :| Rownie dobze moglbym nakrecic filmik gdy expii 8 lv na trollach/mino :p...
|
Forum: Filmy
27-07-2005, 20:24
|
|
Odpowiedzi: 16
Obejrzeń: 2,501
Nice war ^^ Polowa "twoich" ludzi dostala red...
Nice war ^^ Polowa "twoich" ludzi dostala red skulla :p
Tylko mam jedno pytanie :confused: Czemu nie pomogles tej Magini jak ja kolesie na*****alali? Bys dal spokojnie rade temu gosciu :D
Ale...
|
Forum: Filmy
26-07-2005, 19:25
|
|
Odpowiedzi: 10
Obejrzeń: 1,635
Yeah Very Good Movie ^^
Wielkie GratZ dla ciebie :p
Najlepszy filmik jaki widzialem, fajna akcja, teXty :p i ogolnie zaj****ty :]
Jeszcze raz GratZ :cup:
|
Forum: Fake'i
25-07-2005, 17:27
|
|
Odpowiedzi: 603
Obejrzeń: 287,961
Gratz ^^
Big Gratz dla tego pana ^^
Takich Fake'ow to po calym kraju nie znajdzie nikt :p
Oby tak dalej ^^
Moja ocena: 9/10 :cup:
|