Forum: Mainland
04-12-2005, 17:21
|
|
Odpowiedzi: 5
Obejrzeń: 2,545
Znowu lol Kamyk.... -.-
Mówisz że venore jest takie świetne to czemu namawiasz ludzi do kazoo lub thais ? Jak siedzisz na tych ,,ekstremalnych potworkach" czyli Rotmach...
Nah... Pszypominam on ma 32lvl...
Kazoo 4 ever ...
|
Forum: Zdjęcia
26-11-2005, 18:04
|
|
Odpowiedzi: 13
Obejrzeń: 4,512
Wladek !!!
Rządzisz sławek !!!
demodras nie wiem gdzie ... X(
Sławek to moj best kolega z tibi !!!
I na Rl!!
no to beka...
|
Forum: Potwory
19-11-2005, 17:53
|
|
Odpowiedzi: 368
Obejrzeń: 69,055
JA lubie Gaurdy ;)
Mam 26 Rycka który expi tak:
1.Kazordoon - tam z uhami robie około 4k SAMEJ KASY + 6k za loot bag w 3h
2.Katedra - super expowisko tylko troche niebiezpieczne :p
3.Cycki w thais - Super exp ,...
|
Forum: Inne
13-11-2005, 10:48
|
|
Odpowiedzi: 119
Obejrzeń: 19,459
|
Forum: Potwory
01-11-2005, 09:10
|
|
Odpowiedzi: 1,289
Obejrzeń: 284,824
Nowe potworki według Druida z Celesty :P
No to jedziemy z fantazja :D
1.Merlin
Hp.2000
Exp.1350
Odporności-Ogień,trucizna,obrażenia magiczne,paraliż
Loot.Blue Robe,Skull Staf,Mind Stone(rzadko),0-60gp,Black shield(bardzo...
|
Forum: Zdjęcia
01-09-2005, 15:19
|
|
Odpowiedzi: 15
Obejrzeń: 3,913
|
Forum: Broń i przedmioty
15-07-2005, 11:19
|
|
Odpowiedzi: 2,045
Obejrzeń: 1,180,259
Moje pomysły na nowe bronie!
:evul: Jeśli chodzi o nowe bronie ja mam takie pomysł! B) Więc tak item numer.1!
1.Nazwa-Golden sword
ATK.48
DEF.38
Waga-(dopasowuje się idealnie do cappa gracza 8o )
Wypada z..-Jest to bron...
|