Forum: Wydarzenia ze światów
11-12-2005, 12:29
|
|
Odpowiedzi: 119
Obejrzeń: 12,272
|
Forum: Zdjęcia
04-11-2005, 17:51
|
|
Odpowiedzi: 67
Obejrzeń: 17,146
lol
http://www.flogao.com.br/bornegio/foto/18/28908878 - z albumu 161 ek z pythery
Jak widac wielki rare to nie jest i pare osob go juz ma -.-
|
Forum: Filmy
14-09-2005, 22:18
|
|
Odpowiedzi: 79
Obejrzeń: 11,527
|
Forum: Filmy
14-09-2005, 17:27
|
|
Odpowiedzi: 156
Obejrzeń: 41,468
|
Forum: Niusy
08-08-2005, 19:18
|
|
Odpowiedzi: 272
Obejrzeń: 84,906
Gratz!
Wielkie Gratz!
Szkoda tylko ze to Br predzej sie doczekali swojego pierwszego 200 lvla, ale nie ma co narzekac, jeszcze raz wielkie GZ !!! ^^
|
Forum: Niusy
25-07-2005, 19:05
|
|
Odpowiedzi: 126
Obejrzeń: 27,561
update
Pieknie, ladnie tylko ja bym naprawde chcial aby ten update wyszedl, sam bym wszystko zwiedzil ;) Prawie polowa wakacji za nami, tu coraz wiecej informacji, ale tiquandy jak nie bylo, tak nie ma:/
|
Forum: Broń i przedmioty
23-07-2005, 14:16
|
|
Odpowiedzi: 206
Obejrzeń: 49,523
|
Forum: Broń i przedmioty
23-07-2005, 14:08
|
|
Odpowiedzi: 13
Obejrzeń: 2,732
|
Forum: Filmy
23-07-2005, 14:05
|
|
Odpowiedzi: 22
Obejrzeń: 4,610
|
Forum: Filmy
23-07-2005, 13:33
|
|
Odpowiedzi: 50
Obejrzeń: 7,361
|
Forum: Filmy
22-07-2005, 18:53
|
|
Odpowiedzi: 28
Obejrzeń: 4,866
setzer
Nom gratz setzer, tyle ze ja i tak uwazam ze Eternal zasluguje na wiekszy respect, tzn setzer ma na serio sredni mlv jak na jego lvl, mastro daro zrobil na 130 lvlu 85:/ a eternal ma najlepszy sword,...
|
Forum: Potwory
22-07-2005, 12:33
|
|
Odpowiedzi: 21
Obejrzeń: 2,913
|
Forum: Potwory
22-07-2005, 12:29
|
|
Odpowiedzi: 2,777
Obejrzeń: 382,650
best solo
Hmm... Mój best solo to na 25 lvlu drag bez vity uh itp
Na 35 udalo mi sie ubic solo gsa ale z bohami+utani hur :)
I tak w sumie nie bylo to planowane tyle ze gs przezucil sie z blokera na mnie...
|