Forum: Zdjęcia
02-04-2004, 09:14
|
|
Odpowiedzi: 92
Obejrzeń: 12,860
|
Forum: Zdjęcia
01-04-2004, 17:29
|
|
Odpowiedzi: 55
Obejrzeń: 7,575
|
Forum: Potwory
31-03-2004, 12:51
|
|
Odpowiedzi: 10
Obejrzeń: 6,859
W podziemiach Kazoo znajdziesz...
Ekipke dwarfow guardow i solkow ... wystepuja w niewielkich grupach, warto sie przejsc :]
Jest pare jaskin , lecz w innych sa cycki , mino magi i zerki ^^
|
Forum: Potwory
31-03-2004, 12:49
|
|
Odpowiedzi: 24
Obejrzeń: 8,428
Banshee wystepuje w...
Podziemiach ghost landu, droga jest bardzo ciezka , ale warto przynajmniej raz sie przejsc... ^^
|
Forum: Potwory
31-03-2004, 12:48
|
|
Odpowiedzi: 2,777
Obejrzeń: 382,765
|
Forum: Mainland
31-03-2004, 12:44
|
|
Odpowiedzi: 20
Obejrzeń: 7,412
|
Forum: Mainland
31-03-2004, 12:43
|
|
Odpowiedzi: 20
Obejrzeń: 3,742
Wedlug mnie...
najlepiej isc do Edron , gdyz tam jest dobry exp , malo pkeeyow ... polecam te miasto
|
Forum: Mainland
31-03-2004, 12:42
|
|
Odpowiedzi: 30
Obejrzeń: 7,159
|
Forum: Mainland
31-03-2004, 12:41
|
|
Odpowiedzi: 15
Obejrzeń: 7,231
|
Forum: Zdjęcia
31-03-2004, 12:13
|
|
Odpowiedzi: 23
Obejrzeń: 3,709
No no no...
Pewnie level i mlvl maly , ale liczy sie to ze screeny dobre :)
|
Forum: Zdjęcia
31-03-2004, 12:06
|
|
Odpowiedzi: 30
Obejrzeń: 4,642
|
Forum: Zdjęcia
31-03-2004, 11:54
|
|
Odpowiedzi: 98
Obejrzeń: 14,337
Wypas...
Ten quest utkwil na zawsze w mojej pamieci... ^^
|
Forum: Zdjęcia
31-03-2004, 11:47
|
|
Odpowiedzi: 68
Obejrzeń: 10,382
|
Forum: O wszystkim i o niczym
31-03-2004, 11:30
|
|
Odpowiedzi: 31
Obejrzeń: 2,739
Ważne ...
Mnie najbardziej wkurza , jak jakies n00by nie umieja sie wyslowic lub jak to zrobia to nie potrafia pisac ... powaznie , nie ktorzy po prostu sa daremni pod tym wzgledem... Powinni dostac bana...
|
Forum: O wszystkim i o niczym
31-03-2004, 11:26
|
|
Odpowiedzi: 61
Obejrzeń: 5,222
:D
Moi starsi nie maja wonty ze gram za dlugo... ale inni i tak graja wiele dluzej :] Btw. nie wazne ile grasz ... wazne jak grasz
|
Forum: Zdjęcia
31-03-2004, 10:51
|
|
Odpowiedzi: 25
Obejrzeń: 4,778
|
Forum: Zdjęcia
31-03-2004, 10:41
|
|
Odpowiedzi: 31
Obejrzeń: 4,460
Spoko screen.
Wedlug mnie te rzeczy na screenie sa spoko. Ale o malo co nie zesralem sie , jak zobaczylem jak rodzinka Del' Toro wykonywala questa "Anihilator" o stonecutter axe, demon armor lun magic long sworda...
|
Forum: Zdjęcia
31-03-2004, 10:38
|
|
Odpowiedzi: 22
Obejrzeń: 4,335
|
Forum: Zdjęcia
31-03-2004, 10:34
|
|
Odpowiedzi: 40
Obejrzeń: 7,598
|
Forum: Zdjęcia
31-03-2004, 10:31
|
|
Odpowiedzi: 40
Obejrzeń: 7,598
Spox fotki =)
Fajne fotki , ale czy te Banshee sa naprawde takie mocne jak wiekszosc hlvli mowi ???
|
Forum: Zdjęcia
31-03-2004, 09:58
|
|
Odpowiedzi: 30
Obejrzeń: 4,821
|