Forum: Filmy
15-03-2006, 13:16
|
|
Odpowiedzi: 9
Obejrzeń: 3,055
|
Forum: Filmy
14-03-2006, 21:14
|
|
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 2,062
|
Forum: Filmy
29-01-2006, 22:08
|
|
Odpowiedzi: 35
Obejrzeń: 5,746
|
Forum: Filmy
29-01-2006, 19:14
|
|
Odpowiedzi: 14
Obejrzeń: 3,217
Haha
LoL udało wam się ;]
|
Forum: Filmy
29-01-2006, 09:57
|
|
Odpowiedzi: 30
Obejrzeń: 5,941
Yy
I tu ściemniasz , bo jesli piszesz ze w 4 tygodnie zrobiłes ta postac to mial bys pacca jeszcze na 2 miesiace ;] . A te Twojego blokowanie to porazka , sorry ale nawet draga nie umiesz blokowac :]
|
Forum: Filmy
20-12-2005, 02:07
|
|
Odpowiedzi: 0
Obejrzeń: 792
Some drag
http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/3556 Tu zamieszczam mój hm "hunt " na dragach . "Hunt" bo sa to tylko trzy dragi :p . Pozdro ;))
|
Forum: Potwory
27-11-2005, 22:07
|
|
Odpowiedzi: 28
Obejrzeń: 7,734
;)
Co do tego co daje wiecej to skill daje wiecej . Lvl też daje swoje ale nie tyle co skills . Dam przykład , ja 34 knight ze skillem 76/76 wygralem na duel z Knightem 39 ze skille 62/59 ;p głupi...
|
Forum: Filmy
27-11-2005, 14:52
|
|
Odpowiedzi: 44
Obejrzeń: 6,423
; ]
Eh człowieku wes sie schowaj ;] Film super . Grats man ;)
|
Forum: Niusy
25-11-2005, 15:51
|
|
Odpowiedzi: 234
Obejrzeń: 54,466
xD
Z jednej strony ma super bo Gm ;p ale Ci upierdliwi ludzie itd to meczące . No ale tak ogólenie to "fajnie " byc Gm . Gratuluje Ci ;)
|
Forum: Niusy
25-11-2005, 06:45
|
|
Odpowiedzi: 73
Obejrzeń: 15,681
xD
Wymiatacie panowie ;) Tylko wam zazdrościc xD Powodzenia w dalszych adv ;)
|
Forum: Filmy
22-11-2005, 13:15
|
|
Odpowiedzi: 6
Obejrzeń: 1,422
|
Forum: Filmy
21-11-2005, 14:20
|
|
Odpowiedzi: 6
Obejrzeń: 1,422
|
Forum: Filmy
20-11-2005, 14:01
|
|
Odpowiedzi: 6
Obejrzeń: 1,422
Drag solo ( ehh )
http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/3082 - W moim wykonaniu solo drag , nie ciekawe no ale jest ;p Koment pls :)
|
Forum: Potwory
17-11-2005, 13:09
|
|
Odpowiedzi: 16,558
Obejrzeń: 5,397,847
Pytanie !!
Mam 31 lvl skile 75/75 eq c helm , g armor , c legs , boh gs . Gdzie mozna poekspic ? nie chodzi mi o to że oszczędznie , bo nie szkoda uh . :) Prosze o ciekawe propozycjie ;p
|
Forum: Potwory
09-11-2005, 19:44
|
|
Odpowiedzi: 13
Obejrzeń: 12,387
|
Forum: Potwory
09-11-2005, 15:16
|
|
Odpowiedzi: 16,558
Obejrzeń: 5,397,847
;)
Hiho . Mam pytanko . Mam 30 lvl , skill 73/73 prawie 74/74 mlvl 5 . Gdzie mogę ekspic ? Dark Catedra znudziła sie : (
|