Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Przeszukaj forum

Notki


Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3
Poszukiwanie zajęło 0.00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: PaCyFiC
Forum: Niusy 28-11-2005, 08:36
Odpowiedzi: 234
Obejrzeń: 54,459
Napisane przez PaCyFiC
Omg

Znałem Xadama...bo on był kolegą kolesia z którym miałem Domek... Teraz to pewnie mnie nie pamieta :D

Wreszcie to Polak....
Troche dużo pracy,
ale napewno Xadam sobie poradzi ;)
Forum: Fake'i 20-11-2005, 08:14
Odpowiedzi: 31
Obejrzeń: 5,183
Napisane przez PaCyFiC
krwi nie ma omg ;d ubranka fjane ;) ocena 8/10

krwi nie ma omg ;d ubranka fjane ;) ocena
8/10
Forum: Niusy 19-11-2005, 18:06
Odpowiedzi: 232
Obejrzeń: 38,463
Napisane przez PaCyFiC
zapowida sie ciekawie,ale to juz nie bedzie ta...

zapowida sie ciekawie,ale to juz nie bedzie ta tibia co sprzed 2 lat :(
Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

 
Przejdź do forum

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:16.


Powered by vBulletin 3