Forum: Potwory
20-03-2006, 20:56
|
|
Odpowiedzi: 16,558
Obejrzeń: 5,392,790
|
Forum: Broń i przedmioty
06-03-2006, 12:09
|
|
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 1,347
|
Forum: Broń i przedmioty
05-03-2006, 18:52
|
|
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 1,347
|
Forum: Poradniki Archiwalne
17-02-2006, 18:40
|
|
Odpowiedzi: 312
Obejrzeń: 387,171
|
Forum: Inne
17-02-2006, 17:26
|
|
Odpowiedzi: 1
Obejrzeń: 1,015
Moge czy nie Moge
Jezeli jestem juz w gildii, i chcialbym zmienic ja, Moge jakos z tej gildii zrezygnowac lub cos takiego. CHCE JA ZMIENIC NA POLSKA X(
Wkoncu jestem polakiem :cup:
|
Forum: Inne
15-02-2006, 15:21
|
|
Odpowiedzi: 1
Obejrzeń: 1,314
20lvl
Mam od niedawna 20lvl i gdy go zdobylem wyskoczyla mi jakas informacja( taki wykrzyknik w gornym prawym rogu ekrany gry ). Co to oznacza ?
|
Forum: Broń i przedmioty
27-01-2006, 10:11
|
|
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 1,207
|
Forum: Broń i przedmioty
27-01-2006, 10:10
|
|
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 1,207
|
Forum: Magia
26-01-2006, 12:05
|
|
Odpowiedzi: 1
Obejrzeń: 1,172
Proszę o Pomoc !!!
Jestem sorcerer'em i proszę Was o to żebyście mi pomogli, może tu znajde pomoc. Jak moge tworzyć runy ?? Słyszałem że magik może tworzyć runy.
ALE JA NIE UMUIEM ;(
|