Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Przeszukaj forum

Notki


Pokazane rezultaty 1 do 11 z 11
Poszukiwanie zajęło 0.00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Rycek H.
Forum: Zdjęcia 23-03-2006, 17:38
Odpowiedzi: 241
Obejrzeń: 37,167
Napisane przez Rycek H.
gs

http://img107.imageshack.us/img107/9736/gs0xe.jpg

http://img80.imageshack.us/img80/174/gs20rc.jpg

http://img72.imageshack.us/img72/6498/gs37og.jpg

http://img218.imageshack.us/img218/8808/gs43dk.jpg...
Forum: Zdjęcia 23-03-2006, 15:36
Odpowiedzi: 241
Obejrzeń: 37,167
Napisane przez Rycek H.
hehe po dedzie ostro mi vamp jedzie...

http://img45.imageshack.us/img45/7929/vamp7sw.jpg DED SUX!


http://img104.imageshack.us/img104/544/vamp20ar.jpg
Forum: Zdjęcia 23-03-2006, 15:08
Odpowiedzi: 241
Obejrzeń: 37,167
Napisane przez Rycek H.
Paint

hehe robota w paincie

P.S moze dzis beda screeny z hydra hunt
Forum: Zdjęcia 22-03-2006, 23:30
Odpowiedzi: 4,080
Obejrzeń: 875,786
Napisane przez Rycek H.
ehh stare dobre Power of Flame ;P

http://img141.imageshack.us/img141/5236/skulls5dz.jpg

P.S to zdjecie ma pare miesiecy...
Forum: Zdjęcia 22-03-2006, 22:27
Odpowiedzi: 241
Obejrzeń: 37,167
Napisane przez Rycek H.
troszke mi to nie wyszlo ale cóż :(

http://img367.imageshack.us/img367/2884/lol7tl.jpg hyh ten scarf... to po dedzie :(
Forum: Zdjęcia 22-03-2006, 20:35
Odpowiedzi: 241
Obejrzeń: 37,167
Napisane przez Rycek H.
Oto legenda "Power of Flame"

http://img141.imageshack.us/img141/5236/skulls5dz.jpg
Forum: Zdjęcia 23-02-2006, 14:56
Odpowiedzi: 4,080
Obejrzeń: 875,786
Napisane przez Rycek H.
power of flame

ladne fotki :p Gz 106lvlka
Forum: Wydarzenia ze światów 23-02-2006, 14:49
Odpowiedzi: 21
Obejrzeń: 3,188
Napisane przez Rycek H.
to ze trafia sie jakis noob nie oznacza ze trzeba...

to ze trafia sie jakis noob nie oznacza ze trzeba huncic calom gildie

tylko te nooby sie czesto trafiaja i dziwne ze akurat z "Naturals"
Forum: Wydarzenia ze światów 23-02-2006, 14:47
Odpowiedzi: 21
Obejrzeń: 3,188
Napisane przez Rycek H.
...

ja wam powiem ze odchodze z gildi inferno ale nie znaczy to ze im nie bede pomagal... druidek powinien powywalac ponizej 25lvla
Forum: Wydarzenia ze światów 23-02-2006, 14:29
Odpowiedzi: 21
Obejrzeń: 3,188
Napisane przez Rycek H.
popieram to znadnie w 99%

popieram to znadnie w 99%
Forum: Wydarzenia ze światów 22-02-2006, 22:49
Odpowiedzi: 21
Obejrzeń: 3,188
Napisane przez Rycek H.
tak to jest jak sie przyjmuje do gildi ponizej 20lvla...

niektorzy twierdza ze to Inferno zaczelo te wojne...
To gildia naturals zaczela wyzywac czlonkow gildi inferno i bylo goraco pod gh naturals jak narazie ofiara jest tylko jedna... Gildia naturals...
Pokazane rezultaty 1 do 11 z 11

 
Przejdź do forum

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:27.


Powered by vBulletin 3