Forum: Zdjęcia
28-04-2008, 20:14
|
|
Odpowiedzi: 17,885
Obejrzeń: 4,237,927
Chomski założył postać Wiśni, a Władzio...
Chomski założył postać Wiśni, a Władzio Komarnicki zafundował mu dożywotniego pacca w zamian za grę 2 godziny dziennie..
podobno nawet gorzowscy juniorzy expili.. i stąd wszystkie deady WPC.. wiecie...
|
Forum: Zdjęcia
23-04-2008, 16:43
|
|
Odpowiedzi: 262
Obejrzeń: 38,078
|
Forum: Zdjęcia
16-04-2008, 19:41
|
|
Odpowiedzi: 262
Obejrzeń: 38,078
|
Forum: Zdjęcia
16-04-2008, 19:38
|
|
Odpowiedzi: 124
Obejrzeń: 24,392
|
Forum: Zdjęcia
12-04-2008, 21:26
|
|
Odpowiedzi: 2,062
Obejrzeń: 543,350
|
Forum: Zdjęcia
03-04-2008, 14:04
|
|
Odpowiedzi: 2,062
Obejrzeń: 543,350
|
Forum: Zdjęcia
30-03-2008, 20:18
|
|
Odpowiedzi: 2,062
Obejrzeń: 543,350
siema ;)
dawno mnie nie było..
chciałbym Was...
siema ;)
dawno mnie nie było..
chciałbym Was poinformować, że postać o imieniu Fiujiqs została sprzedana.. ja nią nie będę grał, gdyż po prostu nie chce mi się już grać w tą grę.. ;p
więc jak...
|
Forum: Zdjęcia
22-03-2008, 14:27
|
|
Odpowiedzi: 124
Obejrzeń: 24,392
Jebne Ci ;]
nie gram już.
nie mam chęci jakoś...
Jebne Ci ;]
nie gram już.
nie mam chęci jakoś ;]
chyba nigdy tak na prawdę nie miałem.. ;P
z charem zastanawiam się co zrobić..xD
stare czasy ;] heh ;p
dawaj screeny, bo nie mam czego oglądać, a...
|
Forum: Zdjęcia
21-03-2008, 18:29
|
|
Odpowiedzi: 124
Obejrzeń: 24,392
|
Forum: Zdjęcia
09-03-2008, 21:33
|
|
Odpowiedzi: 4,823
Obejrzeń: 1,118,228
|
Forum: Zdjęcia
29-02-2008, 16:30
|
|
Odpowiedzi: 2,062
Obejrzeń: 543,350
|
Forum: Zdjęcia
09-02-2008, 22:47
|
|
Odpowiedzi: 17,885
Obejrzeń: 4,237,927
|
Forum: Zdjęcia
09-02-2008, 14:33
|
|
Odpowiedzi: 17,885
Obejrzeń: 4,237,927
@Dysan jesteś niemożliwy..
gratz tej całej...
@Dysan jesteś niemożliwy..
gratz tej całej kolekcji.. ile Ty już na to kasy wydałeś ? ;D (nie licząc oczywiście zlooconych itemów) ;D
pozdro dla wszystkich i gratz wszystkim wszystkiego :)
|
Forum: Zdjęcia
31-01-2008, 14:56
|
|
Odpowiedzi: 262
Obejrzeń: 38,078
|
Forum: Zdjęcia
29-01-2008, 23:27
|
|
Odpowiedzi: 2,062
Obejrzeń: 543,350
|
Forum: Zdjęcia
28-01-2008, 14:49
|
|
Odpowiedzi: 262
Obejrzeń: 38,078
<odświeża temat> xD
http://img514.imageshack.us/img514/5418/hueh4bw7.jpg
ssa z 78 lvla knightem nie mam to dam to xD
|
Forum: Zdjęcia
23-01-2008, 19:31
|
|
Odpowiedzi: 2,062
Obejrzeń: 543,350
|
Forum: Zdjęcia
18-01-2008, 13:47
|
|
Odpowiedzi: 17,885
Obejrzeń: 4,237,927
|
Forum: Zdjęcia
09-01-2008, 18:21
|
|
Odpowiedzi: 262
Obejrzeń: 38,078
|
Forum: Zdjęcia
08-01-2008, 21:55
|
|
Odpowiedzi: 262
Obejrzeń: 38,078
|
Forum: Zdjęcia
31-12-2007, 19:41
|
|
Odpowiedzi: 17,885
Obejrzeń: 4,237,927
|
Forum: Zdjęcia
31-12-2007, 19:22
|
|
Odpowiedzi: 2,062
Obejrzeń: 543,350
eee. Setris ... na ile gmp ten loot ? ;/
bo...
eee. Setris ... na ile gmp ten loot ? ;/
bo kurde farcisz widzę.. -.-
Mora.. jak Ty z nimi pójdziesz to najwyżej f axe lootniecie.. xD
Ty nóbek jesteś [;
szczęśliwego nowego roku dla Was ;*;*
|
Forum: Zdjęcia
31-12-2007, 19:09
|
|
Odpowiedzi: 17,885
Obejrzeń: 4,237,927
|
Forum: Zdjęcia
28-12-2007, 15:09
|
|
Odpowiedzi: 262
Obejrzeń: 38,078
|
Forum: Zdjęcia
26-12-2007, 21:53
|
|
Odpowiedzi: 2,062
Obejrzeń: 543,350
|