Forum: Inne
15-12-2007, 11:27
|
|
Odpowiedzi: 3
Obejrzeń: 2,155
...
Ale ogólnie gdzie można pływać, gdzie są miejsca do pływania! Najbardziej chodzi mi o Venore ale inne opcje też mogą być.
|
Forum: Inne
15-12-2007, 11:17
|
|
Odpowiedzi: 3
Obejrzeń: 2,155
Basen
Witam, mam pewne pytanie. Bo wiem gdzie można pływać na Rooku dla Facc, ale nie wiem właśnie gdzie można na Mainie dla Facc, Venore, Thais, Carlin itp. Jeżeli wiecie to pomóżcie mi.
Z góry dziękuje.
|
Forum: Inne
28-10-2007, 15:39
|
|
Odpowiedzi: 2
Obejrzeń: 789
[Program] Filmiki
Witam, potrzebuję program do kręcenia filmików podczas gry który pozwolił by mi przesuwać obraz. Jeżeli nie wiecie o co mi chodzi to tu jest...
|
Forum: O wszystkim i o niczym
25-06-2007, 13:52
|
|
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 1,362
Strzelanki.
Witam, mam pytanie. Otóż przeglądnąłem już dużo for, i zobaczyłem wiele programów, jednak mam takie pytanie. Prosił bym o pomoc kogoś kto się zna na robieniu prostych gier Strzelanek typu StickMan i...
|
Forum: Zdjęcia
23-06-2007, 20:34
|
|
Odpowiedzi: 16
Obejrzeń: 2,116
...
@Up
Skoro masz źle komentować to po co kurwa komentujesz? Wyjść to ty se kurwa możesz ale z Burdelu...
|
Forum: Zdjęcia
23-06-2007, 19:42
|
|
Odpowiedzi: 16
Obejrzeń: 2,116
Plaga Ratów (Thais) Candia ;)
http://i181.photobucket.com/albums/x232/Mordi12/Plaga.jpg
Ten Screen chyba mówi za siebie :D Była ostra zadyma... Jak potem wracałem to jeszcze napieprzali z Summonów :P
|
Forum: O wszystkim i o niczym
09-05-2007, 15:17
|
|
Odpowiedzi: 9
Obejrzeń: 2,443
The Crims, Street of Race lub inne.
Witam. Mam pewne pytanie, otóż zastanawia mnie pewna kwestia. Chciałbym się dowiedzieć skąd mogę wziąść (lub jak się nazywa) Silnik gry przez przeglądarkę podobny do The Crims lub Street of Race lub...
|
Forum: Fake'i
19-12-2006, 20:00
|
|
Odpowiedzi: 732
Obejrzeń: 152,714
Za Je Bi Ste
Zajebsite to jest!!!!!Buahahahahah rub dalej Nie moge sie doczedkac next pasków!;p
|
Forum: Zdjęcia
15-10-2006, 13:00
|
|
Odpowiedzi: 1,857
Obejrzeń: 1,117,517
Moje eq:P
http://http://img95.imageshack.us/img95/4139/mojeeqzk1.png
nie dziwcie sie bo mam tylko 28lvl:/
|
Forum: Broń i przedmioty
15-10-2006, 08:59
|
|
Odpowiedzi: 2,828
Obejrzeń: 511,773
dsa
ja znalazlem(ukradlem tak jakby) demon shielda a wiecie jak??
koles wyrzucal itemy i ja zdazylem zlapac demon shielda ale wyrzucil tez bohy i royal helmet ale ja zdazylem zlapac tylko demon shielda
|
Forum: Fake'i
09-05-2006, 20:19
|
|
Odpowiedzi: 394
Obejrzeń: 91,193
Crowal
Ładnie wykonany poradnik czytelny i wogule :) pozdro dla Crowala:D
|
Forum: Fake'i
09-05-2006, 19:09
|
|
Odpowiedzi: 2
Obejrzeń: 879
Przygody Krola Dana(Część Druga)-Misja
To druga część Przygów Króla Dana, mam nadzieje ze wam sie spodoba ;)
Część Pierwsza-
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=75175&highlight=przygody+krola+dana
Część Druga- Tutaj ;)
1.W...
|
Forum: Fake'i
09-05-2006, 13:48
|
|
Odpowiedzi: 20
Obejrzeń: 3,377
Opowieść o noobku i Fire Devilu
To mój drugi fake'i ;)
1.Pewnego razu n00bek o imieniu Ziomek z przedmiescia poszedl zabić Fire Devila
http://http://img138.imageshack.us/img138/9572/mayfake6jo.png (http://imageshack.us)
2.Chciał...
|
Forum: Fake'i
30-04-2006, 18:09
|
|
Odpowiedzi: 6
Obejrzeń: 1,045
Przygody Króla Dana!
To moj pierwszy fake a wiec niebadzcie zbyt ostrzy :)
1.Pewnego razu Krol Dan poszedl na spacer i napotkalem krola orców.
http://http://img156.imageshack.us/img156/4126/wojna3mh.png...
|
Forum: Fake'i
30-04-2006, 11:23
|
|
Odpowiedzi: 394
Obejrzeń: 91,193
Rehost
prosze o rehost tego programu bo rapid share niechce mi z tego pobierac;(
|