Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Przeszukaj forum

Notki


Pokazane rezultaty 1 do 15 z 15
Poszukiwanie zajęło 0.00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Fiksomaniak
Forum: Inne 15-12-2007, 11:27
Odpowiedzi: 3
Obejrzeń: 2,155
Napisane przez Fiksomaniak
...

Ale ogólnie gdzie można pływać, gdzie są miejsca do pływania! Najbardziej chodzi mi o Venore ale inne opcje też mogą być.
Forum: Inne 15-12-2007, 11:17
Odpowiedzi: 3
Obejrzeń: 2,155
Napisane przez Fiksomaniak
Basen

Witam, mam pewne pytanie. Bo wiem gdzie można pływać na Rooku dla Facc, ale nie wiem właśnie gdzie można na Mainie dla Facc, Venore, Thais, Carlin itp. Jeżeli wiecie to pomóżcie mi.

Z góry dziękuje.
Forum: Inne 28-10-2007, 15:39
Odpowiedzi: 2
Obejrzeń: 789
Napisane przez Fiksomaniak
[Program] Filmiki

Witam, potrzebuję program do kręcenia filmików podczas gry który pozwolił by mi przesuwać obraz. Jeżeli nie wiecie o co mi chodzi to tu jest...
Forum: O wszystkim i o niczym 25-06-2007, 13:52
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 1,362
Napisane przez Fiksomaniak
Strzelanki.

Witam, mam pytanie. Otóż przeglądnąłem już dużo for, i zobaczyłem wiele programów, jednak mam takie pytanie. Prosił bym o pomoc kogoś kto się zna na robieniu prostych gier Strzelanek typu StickMan i...
Forum: Zdjęcia 23-06-2007, 20:34
Odpowiedzi: 16
Obejrzeń: 2,116
Napisane przez Fiksomaniak
...

@Up
Skoro masz źle komentować to po co kurwa komentujesz? Wyjść to ty se kurwa możesz ale z Burdelu...
Forum: Zdjęcia 23-06-2007, 19:42
Odpowiedzi: 16
Obejrzeń: 2,116
Napisane przez Fiksomaniak
Plaga Ratów (Thais) Candia ;)

http://i181.photobucket.com/albums/x232/Mordi12/Plaga.jpg

Ten Screen chyba mówi za siebie :D Była ostra zadyma... Jak potem wracałem to jeszcze napieprzali z Summonów :P
Forum: O wszystkim i o niczym 09-05-2007, 15:17
Odpowiedzi: 9
Obejrzeń: 2,443
Napisane przez Fiksomaniak
The Crims, Street of Race lub inne.

Witam. Mam pewne pytanie, otóż zastanawia mnie pewna kwestia. Chciałbym się dowiedzieć skąd mogę wziąść (lub jak się nazywa) Silnik gry przez przeglądarkę podobny do The Crims lub Street of Race lub...
Forum: Fake'i 19-12-2006, 20:00
Odpowiedzi: 732
Obejrzeń: 152,714
Napisane przez Fiksomaniak
Za Je Bi Ste

Zajebsite to jest!!!!!Buahahahahah rub dalej Nie moge sie doczedkac next pasków!;p
Forum: Zdjęcia 15-10-2006, 13:00
Odpowiedzi: 1,857
Przyklejone: Wasz stuff
Obejrzeń: 1,117,517
Napisane przez Fiksomaniak
Moje eq:P

http://http://img95.imageshack.us/img95/4139/mojeeqzk1.png

nie dziwcie sie bo mam tylko 28lvl:/
Forum: Broń i przedmioty 15-10-2006, 08:59
Odpowiedzi: 2,828
Obejrzeń: 511,773
Napisane przez Fiksomaniak
dsa

ja znalazlem(ukradlem tak jakby) demon shielda a wiecie jak??
koles wyrzucal itemy i ja zdazylem zlapac demon shielda ale wyrzucil tez bohy i royal helmet ale ja zdazylem zlapac tylko demon shielda
Forum: Fake'i 09-05-2006, 20:19
Odpowiedzi: 394
Obejrzeń: 91,193
Napisane przez Fiksomaniak
Crowal

Ładnie wykonany poradnik czytelny i wogule :) pozdro dla Crowala:D
Forum: Fake'i 09-05-2006, 19:09
Odpowiedzi: 2
Obejrzeń: 879
Napisane przez Fiksomaniak
Przygody Krola Dana(Część Druga)-Misja

To druga część Przygów Króla Dana, mam nadzieje ze wam sie spodoba ;)

Część Pierwsza-
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=75175&highlight=przygody+krola+dana
Część Druga- Tutaj ;)



1.W...
Forum: Fake'i 09-05-2006, 13:48
Odpowiedzi: 20
Obejrzeń: 3,377
Napisane przez Fiksomaniak
Opowieść o noobku i Fire Devilu

To mój drugi fake'i ;)


1.Pewnego razu n00bek o imieniu Ziomek z przedmiescia poszedl zabić Fire Devila
http://http://img138.imageshack.us/img138/9572/mayfake6jo.png (http://imageshack.us)
2.Chciał...
Forum: Fake'i 30-04-2006, 18:09
Odpowiedzi: 6
Obejrzeń: 1,045
Napisane przez Fiksomaniak
Przygody Króla Dana!

To moj pierwszy fake a wiec niebadzcie zbyt ostrzy :)

1.Pewnego razu Krol Dan poszedl na spacer i napotkalem krola orców.
http://http://img156.imageshack.us/img156/4126/wojna3mh.png...
Forum: Fake'i 30-04-2006, 11:23
Odpowiedzi: 394
Obejrzeń: 91,193
Napisane przez Fiksomaniak
Rehost

prosze o rehost tego programu bo rapid share niechce mi z tego pobierac;(
Pokazane rezultaty 1 do 15 z 15

 
Przejdź do forum

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:48.


Powered by vBulletin 3