Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Przeszukaj forum

Notki


Pokazane rezultaty 1 do 13 z 13
Poszukiwanie zajęło 0.01 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Bariell
Forum: Filmy 01-09-2006, 07:35
Odpowiedzi: 2
Obejrzeń: 962
Napisane przez Bariell
Pomocy

Kiedy wyjdzie nowa tibia.cam?
A jak jusz wyszla to podajcie link plix ;(
Forum: Filmy 24-07-2006, 15:54
Odpowiedzi: 31
Obejrzeń: 3,844
Napisane przez Bariell
Buhahahahahahaha

Jakie ziomy fazowe to jest :D
Forum: Filmy 23-07-2006, 14:34
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 877
Napisane przez Bariell
Niedlugo bedzie 9 pall solo drag ;]

Niedlugo bedzie 9 pall solo drag ;]
Forum: Filmy 23-07-2006, 10:49
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 877
Napisane przez Bariell
10 PALl solo drag

Yeah ras padlem ale 2 razem sie udalo
Link : http://rapidshare.de/files/26702634/10_pall_solo_drag.rec.html :]
Forum: Filmy 20-07-2006, 12:15
Odpowiedzi: 14
Obejrzeń: 2,654
Napisane przez Bariell
nice

fajny film ;]
Forum: Filmy 19-07-2006, 09:19
Odpowiedzi: 13
Obejrzeń: 2,043
Napisane przez Bariell
Gratz Film :] i dla ciebie :cup:

Gratz Film :] i dla ciebie :cup:
Forum: Filmy 18-07-2006, 20:50
Odpowiedzi: 3
Obejrzeń: 966
Napisane przez Bariell
hehe

Heh... Ziom Owned i szybka akcja parcel i kryjówka :]
Forum: Filmy 18-07-2006, 08:34
Odpowiedzi: 18
Obejrzeń: 3,764
Napisane przez Bariell
Niezle

Ciekawe po ile chodzi k-armor na Candi :]
A tak to niezl fire Elementale 4 dsy i JAZDAAAA :)
Forum: Filmy 18-07-2006, 08:22
Odpowiedzi: 1
Obejrzeń: 760
Napisane przez Bariell
Mój pierwszy drag

Oto film na którym blokuje draga i potem zabijam a oto link: http://rapidshare.de/files/26144320/Drag.rec.html
Coment plix ;)
Forum: Filmy 17-07-2006, 21:11
Odpowiedzi: 51
Obejrzeń: 8,706
Napisane przez Bariell
Heh Fajny Film :D

Heh Fajny Film :D
Forum: Filmy 17-07-2006, 20:30
Odpowiedzi: 2
Obejrzeń: 1,220
Napisane przez Bariell
Jazdaa!

Fajny filmik :] ale szkoda , ze go nie zabiliscie :P
Forum: Filmy 17-07-2006, 19:10
Odpowiedzi: 0
Obejrzeń: 721
Napisane przez Bariell
Of_vs_dagon

Mam dla was film z advansem na OF :D
Link: http://rapidshare.de/files/25651447/OF_VS._DRAGON.rec.html
Coment plix :]
Forum: Filmy 17-07-2006, 14:39
Odpowiedzi: 31
Obejrzeń: 4,512
Napisane przez Bariell
Heh fajny filmik.All mam pytanie jak sie ustawie...

Heh fajny filmik.All mam pytanie jak sie ustawie zeby pisalo nick postaci profesja itp?:D
Pokazane rezultaty 1 do 13 z 13

 
Przejdź do forum

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:53.


Powered by vBulletin 3