Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Przeszukaj forum

Notki


Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7
Poszukiwanie zajęło 0.00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: HRAVIA
Forum: Zdjęcia 09-12-2005, 09:57
Odpowiedzi: 187
Obejrzeń: 37,476
Napisane przez HRAVIA
Error

Niby sie normalnie loguje jest kolejka jestem 1 w niej oczywiście jestem "kilka razy pierwszy" a tutaj wyskakuje error, potem daje jeszcze raz login i jest error i tak sie powtarza ciągle ;(
Forum: Zdjęcia 30-12-2004, 15:56
Odpowiedzi: 28
Obejrzeń: 5,309
Napisane przez HRAVIA
!!!!

mi by sie nie chcialo robic takich screenów za dklugo czasu 8o ale tak wogule to spoko Loocik B)

PS jai to jest Świat?????
PS2: jak by co to sory za błedy(dysortograf)
Forum: Zdjęcia 26-12-2004, 20:26
Odpowiedzi: 28
Obejrzeń: 5,542
Napisane przez HRAVIA
????

czemu muj komp jest NooBem i nie widzi ani linków ani screenów??
Forum: Inne 06-12-2004, 13:15
Odpowiedzi: 1
Obejrzeń: 800
Napisane przez HRAVIA
200 lvl !!!

Bubble okolo godziny 13:15 zdobyła 200 lvl !!!!!!!!!!!!!
co teraz zrobi CIP SOFT :evul:
Forum: Fake'i 10-11-2004, 12:09
Odpowiedzi: 18
Obejrzeń: 3,388
Napisane przez HRAVIA
spox

fajny fake
Forum: Magia 26-10-2004, 17:42
Odpowiedzi: 16
Obejrzeń: 2,896
Napisane przez HRAVIA
Summon/convice

czym ruzni sie summon od convice ??? i mam pytanie jesli pod summon w tabeli potworów jest napisane 450 to co ta liczba oznacz; niktórzy mówią że tyle potrzeba many zeby z summonowac potwora; a obok...
Forum: Tajemnice Rookgaardu 11-09-2004, 21:10
Odpowiedzi: 63
Obejrzeń: 15,927
Napisane przez HRAVIA
:evul: legion helmet jest taki sam jak wiking...

:evul: legion helmet jest taki sam jak wiking tylko ez triche ciezszy :evul: :]
Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7

 
Przejdź do forum

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:57.


Powered by vBulletin 3