Zobacz pojedynczy post
stary 12-10-2006, 21:06   #56
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 36

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Po czwarte, wojen dosłownie światowych było zero. Światowe to one są z nazwy ^^

A po co sorc na 60 lvl ma iść na diminy? Hydry to szybszy exp. Loot na demonach i tak niepewny. To JEST waste run, ale to jest Twój punkt widzenia, który nie jest odpowiedni - przynajmniej moim zdaniem.

2x 40 sorek + bloker na hydrach - miodzio exp, i trzeba mieć takiego pecha jak ja, żeby się nie zwracało. Same DSy i WoI.

Nie ma sensu iść na 60 lvl ani na diminy, ani wrl (waste), ani na DLe (lepsze hydry), ani na BK (wolny spawn). Na hero może się opłaca.
wrl na 60 lvl waste? ty sie ciesz jak przezyjesz -.- Dle? trzeba byc szalonym zeby katowac dnie i noce "bo moze dsm wypadnie" BK? exp to to nie jest ale o loota raczej nie trzeba sie martwic, pozatym to raczej dla low lvli jest(50-70) Hero? byles kiedys? ja bylem 2 razy po 3 godziny, i to o 6 godzin za duzo, jedyne co wypadlo 2 x FS -.-

aha Btw, co to sa do cholery DIMINY?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem