On mówi, że moje obrazki są denne tylko dla tego, że nie tak dawno, kiedy umieścił link do forum na OWiONie, to powiedziałem, że to sprzeczne z regulaminem bo:
1. Reklama
2. Plagiat
Sam na swoje forum nie umiał nawet zrobić loga. Wziął logo tibia.pl i dorobił jakiś napis w paincie. Po za tym w poradnikach na tej stronie były takie głupoty o treningu, że myślałem, że pękne ze śmiechu.
Wracając do temau, jest na mnie obrażony i ciągle mnie wyzywa. Nie przejmuj się jego komentarzami to nie dość, że dziecko neo to jeszcze idiota i n00bek. O grafice nie wie nic - podałem przykład z logiem.
@top
Prace? Jak na początek nice. Ja też tak zaczynałem jeszcze nie tak dawno, więc nawet jeśli cię skrytykują to się nie przejmuj i próbuj dalej.
Sławek