Zobacz pojedynczy post
stary 06-11-2006, 10:28   #32
Marczio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: polack
Wiek: 36

Posty: 597
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: selena/xerena
Poziom mag.: 45
Marczio ma numer GG 1065481
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shifos Wielki Pokaż post
Ja naprzyklad nie mam nic do tego czy ktos jest pl swe czy br chodzi raczej o to ze Polacy mimo to ze w tym momencie maja chyba najwiecej h-lev postaci na tym serwerze nie potrafia sie dogadac tak jak potrafia to szwedzi.Polacy leja sie miedzy soba,zebraja itp to prawda nieraz wstyd sie przyznac z jakiego kraju sie pochodzi. Generalnie na Selenie jest coraz gorzej grac od jakiegos czasu bardzo duzo PA jest robione przez "mojego idola" Puge Nocturna z kim bym nie rozmawial mial przyjemnosc poznac tego pana z nieprzyjemnej strony, ja zreszta tez ostatnio expilem sobie nie wadzac nikomu na Tiquandzie w miescie malp zbierajac ape fury do addona az tu przychodzi pan Puge i mowi "pay boh"---przz cala Tiquande musialem biec zeby mnie nie ubil bo boh nie oddam i koniec.Ten swiat poprostu stacza sie po rowni pochylej Ci co nie zdazyli wyrobic jakiegos konkret lev maja niewielka szanse bedac Polakami go wyrobic w najblizszym czasie, jest nadzieja na poprawe ale to juz ktos inny moze sie wypowiedziec na ten temat (wiem ze po Nowym Roku).
Nikt nie ruszy ani puge ani nikogo, nie ma takiej sily. Polacy wola byc z nim nic przeciwko bo i tak nic nie wskoraja. Tyle
__________________
20:24 Iyan Xoder [14]: lol btw, old pl Szarancz or new swe one?
Marczio jest offline