Zobacz pojedynczy post
stary 07-11-2006, 19:54   #199
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Mój wrocław to taki sentymentalny obrazek, właśnie miał wyjść taki na wpół dziecinny, na wpół realny. Powiedzmy, że odnosi się do wydarzeń "dawnych", gdy dośc jeszcze nieudolnie rysowałam (mniem więcej z tego okresu pochodą te kredkowe smoki). I Shan - ja rysuję! Dziś zaczęłam taki boski hełm w ołówku, w tle jest pęk tataraku czy jakiejś tam trzciny i jeszcze do tego fajnie ułożona draperia...

Ale na pracowni siedzę (tylko?) 2 razy w tygodniu, bo w środę śpiewam i gram, w czwartek gram (na gitarce, dopiero się uczę, ale jest fajnie ), a w piątek śpiewam. I wogóle jestem happy, bo mam fajną szkołę, eksta kolegów, super przedstawionko z okazji 11 listopada robimy i po tych próbach jestem wesoła i radosna jak mały przedszkolaczek . Pomijam fakt, że dziś jest pełnia, przez okienko będzie mi świecił księżyc i powietrze jest chłodne... Ogólnie to czuję się jak zakochana, a i do tego chyba mi nie daleko.

Dziwne to uczucie, gdy ktoś jest dla ciebie miły - nie jestem przyzywyczajona.

Pozdrowionka

Eileen Blue Rose
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem