Zobacz pojedynczy post
stary 11-11-2006, 17:34   #20
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Orl Pokaż post
Temat 1: Agresja w szkole.
- Czy uwazacie, ze stworzenie szkol dla trudnych dzieci jest dobrym rozwiazaniem zeby zwalczac agresje w polskich szkolach?
- Czy uwazacie, ze gimnazja sa zarodkiem agresji w szkolach i innych odchylen typu: pierwsze papierosy, narkotyki czy alkohol?

Temat 2: Powrot 8 klas w szkole podstawowej.
- Czy uwazacie, ze wprowadzenie spowrotem 8 klas w szkole podstawowej moze pomoc w zwalczaniu zjawisk agresji na pozniejszych etapach edukacji?
Temat 1:
- w takich szkołach te dzieci mogą się uczyć kunsztu debilstwa z takimi jak oni, więc czy jest sens?
- Tak dużo jest przypadków takich szkół. Bo, w wieku dorastania ziomki takie jak ja chcą wszystko spróbować jak to jest gdy się zjara grama haszu etc. Albo poprostu zmusza ich do tego otoczenie, bycie zauważalnym.

Temat 2:
- może i by pomogło, bo klasa zna się przez 8 lat, ew. może ktoś dojść nowy w między czasie, ale gimnazja to jest diametralna dla niektórych zmiana.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bebilon Pokaż post
2 Temat:
Trudno mi powiedziec, mysle ze gimnazjum jest lepsze, poznaje sie wiecej osob... Sam nie wiem, nie umiem uzasadnic :-)
Tak tylko jak się ktoś dobrze uczy (ma fajną klase, jak ja), bo załóżmy taki uczeń który się słabo uczy, ale zachowanie wcale nie ma złego i wpieprzą go do takiej klasy w której są debile i tylko się biją, to myślisz, że ma łatwo ?
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem