Zobacz pojedynczy post
stary 19-11-2006, 13:07   #13
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 36

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
afff idiotyzm -.- To nie ma znaczenia czy ty wylonczysz tibie czy admin neta, to tak jakby ktos powiedzial ze jak brat ci wylonczy tibie to postac stoi 15 min a jak ty to tylko 1.ZAWSZE jest 1 minuta do wylogowania.
Dokładnie.
@ten mądraliński co gadał że po 15 minutach
Po 15 minutach wyrzuci cię z gry przy kicku neta/exicie tibii wtedy i tylko wtedy gdy twoja postac ma pz locka z unjustem = czyli zabiłeś gościa i zadałeś cios jako ostatni.

I ten system nie istnieje od bardzo dawna. Raczej niedługo. I ne jest to wprowadzone jako zabezpieczenie przed kickami, ale przed exit-trainem, który kiedyś ludzie masowo uprawiali. Polegało to na znalezieniu zacisznego miejsca, zaatakowaniu swojego kolegi aby zrobic pz, następnie atak ghoula/monka i szybki exit. 24h traina robilo swoje. Byli knightci ze skillami 90/90 z 5 mlvlami (w tym czasie postac nie spalala many).
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline