Zobacz pojedynczy post
stary 28-11-2006, 18:46   #140
Prostyy
Użytkownik Forum
 
Prostyy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Lokacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 31

Posty: 290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 150
Skille: 90+/75+
Poziom mag.: 19
Prostyy ma numer GG 1000
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
lol?to co mam oglądać telewizor albo siedzieć cały dzień na dworze,żeby potem być chorym?Jak nie tibia to fajki,alkochol,albo zwyczajnie telewizor
Tez mam takie zdanie. Albo jak sobie tutaj czytam na forum cos np. 10 godzin gralem to odrazu kojarze z : 10 godzin na kompie to naprawde nic bo jestem zahartowany nagrany ... albo, ze woli tibie od dziewczyny to : jestem tibijczyk pojebany laski odstawiam na drugi plan w pilke pograc nie ...
dobra nie bede juz dalej pisal o tej piosence jak tak sobie mysle to wiem, ze tibia wciagla mnie w swoje szpona nalogu tymbardziej, ze teraz kupilem mojego pierwszego PACC'a po 1,5 roku stazu czekam na pacc od soboty mam nadzieje, ze jutro nie zobacze juz napisu : No payments yet.

Tibia zabiera mi obecnie mniej czasu, kiedys nie powiem bo aktualnie mam sorca na facc a wiecie jak to jest 45 lev i nie gram. Ale tibia nieraz odciagnela mnie od np. alkoholu bo koledzy namiawiali mnie na 2 piwka a ja wolalem posiedziec w domu niz isc sie napic. Mysle, ze jak bym chcial, to bym skonczyl ale nie chce.
__________________
28 maja 2007
Wszystkie marzenia tibijskie zrealizowane


Postac juz dawno sprzedana
Prostyy jest offline   Odpowiedz z Cytatem