Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grilia
Pal powinien po prostu stać w miejscu z tarczą w łapie i na full defie nawalać throwing starami. Będzie wtedy zadawał dużo większe obrażenia niż knight (bronie dystansowe łatwo omijają obronę przeciwnika) i leczył się dużo efektywniej za pomocą szybszej many i skuteczniejszych UH'ów.
|
twierdzisz ze knight z SCA bedzie zadawal smiesznie male obrazenia, jakie zatem bedzie zadawal palek smiesznymi shurikenami z 30 ( czy tak 35 ) ataku, ktore dodatkowo maja 2x wieksza niz bron melee szanse na nietrafienie i ktore mozna podnosic z ziemi ? Zakladajac dodatkowo, ze skoro knight wozi sie z SCA to na bank ma juz na sobie MPA i pare innych uzytecznych drobiazgow ktore skutecznie zatrzymaja chec palka do zrobienia knightowi czegokolwiek.
Przyczepilbym sie jeszcze do paru innych stwierdzen, ale mam dziwne wrazenie ze juz to robilem przy okazji jednego z twoich poprzednich kont.