Zobacz pojedynczy post
stary 09-12-2006, 22:43   #1160
Fureyka
Chica mala
 
Fureyka's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2006
Lokacja: España
Wiek: 36

Posty: 584
Domyślny

Erm...
Praktycznie w każdym poście mowa o tym że kilku Polaków stojąc po stronie Niza lize mu dupe... Jak wszyscy wiemy oni nie lubią nas jako Polaków tak jak my nie lubimy ich, Szwedów itd. Oczywiscie wśród ludzi są wyjątki którzy różnią się od tych typowych, "stereotypowych". Piszecie że Getur, Volltio itd liżą dupę Nizowi, Fire?! Czyli Shopi i Rogi liżą wam, Hurri?!
Po drugie czemy niektórzy z nas Polaków mają być przeciwko Nizowi jeśli nie spotykami się z PA z ich strony, wręcz przeciwnie, obdarzyliśmy ich zaufaniem i zyskujemy pomoc jakiej nigdy nie zyskaliśmy od Polaków?

Tak btw to przestańcie pytać czemu nie trzymam z Hurri i resztą Polaków. Wystarczy przelecieć listę członków Hurri i zapytac "co sądzisz o Fur?". Odpowiedz będzie odpowiedzią na to czemu nie pomagam Polakom.
Fureyka jest offline