Temat
:
Dark Catedral
Zobacz pojedynczy post
11-12-2006, 21:30
#
16
Rooket
Guest
Posty: n/a
Z tym lvl co posiadzasz bym spokojnie tam expi³ ja na swoim sorcku spokojnie tam expi³em i nigdy niepad³em ale we¿ z sob± du¿o mananasów bo mana leci bardzo szybko , bo szybki resp jest , POZDRO
Rooket