Temat: Dark Catedral
Zobacz pojedynczy post
stary 11-12-2006, 21:30   #16
Rooket
Guest
 

Posty: n/a
Cool

Z tym lvl co posiadzasz bym spokojnie tam expi³ ja na swoim sorcku spokojnie tam expi³em i nigdy niepad³em ale we¿ z sob± du¿o mananasów bo mana leci bardzo szybko , bo szybki resp jest , POZDRO
  Odpowiedz z Cytatem