Temat
:
Harry Potter and the Deathly Hallows
Zobacz pojedynczy post
22-12-2006, 17:47
#
16
Korektor
Zbanowany
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 40
Posty: 1,023
Harry potter był dobry do czasu aż Rowling zaczęła na nim trzepać kasę. Kilka pierwszych tomów było pisanych z powodu dobrego pomysłu i weny twórczej, te ostatnie są niezbyt dobre, bo są robione masowo. Wg. mnie na książkę trzeba mieć pomysł.
Korektor
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Korektor
Znajdź posty użytkownika Korektor