Temat
:
Grafika jeyti-ego :)
Zobacz pojedynczy post
24-12-2006, 18:18
#
67
Korektor
Zbanowany
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 40
Posty: 1,023
@up,
Jak zaczynasz krytykować, to skończ krytykować, nie przepraszaj...
PS. Wolę Hydrobudowę od IV ligi. xD
@topic,
Zajmij się innymi pracami niż signy, bo nie popisujesz się niczym. Narysuj coś dobrego, nie tylko poprawnego.
Korektor
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Korektor
Znajdź posty użytkownika Korektor